PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Na festiwalowe pokazy widzowie Nowych Horyzontów muszą czekać aż do listopada, ale przedstawiciele branży filmowej spotkają się wirtualnie już w lipcu na Polish Days, Studiu Nowe Horyzonty+ oraz, po raz pierwszy, w ramach prestiżowego First Cut Lab.

Zgłoszenia na Polish Days trwają tylko do 27 maja! Najważniejsze wydarzenie branżowe festiwalu, którego ideą jest prezentacja projektów nowych polskich filmów zagranicznej branży, odbędzie się w dniach 27-29 lipca. W zeszłorocznej edycji pokazywane były między innymi nominowane do Oscara "Boże Ciało" Jana Komasy, wyselekcjonowane przez SXSW w Austin „Maryjki” Darii Woszek czy pokazywany w San Sebastián „Smak Pho” Mariko Sagi. Organizatorzy będą korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, na których oparte są najważniejsze tegoroczne wydarzenia branżowe światowych festiwali z canneńskim Marché du Film na czele. Wirtualna formuła pozwoli na udział jeszcze większej liczby zagranicznych gości – zainteresowanie programerów światowych festiwali, agentów sprzedaży i dystrybutorów jest bardzo duże. Współorganizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Sztuki Filmowej.


Do 31 maja trwają zgłoszenia reżyserów i producentów, którzy w ramach Studia Nowe Horyzonty+ będą pracować pod okiem grupy ekspertów (międzynarodowi agenci sprzedaży, wykładowcy najważniejszych programów szkoleniowych w Europie) nad promocją i komunikacją swoich projektów filmowych oraz sztuką pitchingu. Warsztaty i wykłady odbędą się w wersji online w dniach 24-27 lipca. Partnerami wydarzenia są: EAVE oraz London Film Academy, współorganizatorem Creative Europe Desk Polska.


Po raz pierwszy w ramach MFF Nowe Horyzonty twórcy filmów w fazie montażu mogą wziąć udział w programie First Cut Lab, pracując nad swoim projektem z najlepszymi ekspertami światowej branży filmowej w ramach unikalnych, niezwykle intensywnych warsztatów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 27 maja.

MR
Nowe Horyzonty
Ostatnia aktualizacja:  25.05.2020
Zobacz również
Trwa nabór do jedynej w Polsce Szkoły Zawodów Filmowych
TVP chce uruchomić kanał TVP Dokument
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll