PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Na stronie festiwalu jest już dostępny program, można również kupować karnety i bilety na wybrane seanse. Posiadacze karnetów mogą od teraz odbierać bezpłatne bilety, natomiast dla akredytowanych gości bilety będą do odbioru od 30 maja.
Z okazji jubileuszowej, 60. edycji, karnety dostępne są w wyjątkowych jubileuszowych cenach – za możliwość obejrzenia prawie 200 filmów zapłacicie jedynie 60 zł! Filmy oglądać można w całej Polsce. W programie premiery najlepszych filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych z całego świata i Polski.


KFF Industry: znamy projekty wybrane na pitchingi Docs to Start i Docs to Go.

Już po raz szósty w ramach KFF Industry Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbywa się jedna z sesji DOC LAB POLAND, współorganizowana przez Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego. Doc Lab Poland to warsztaty i konsultacje dla reżyserów i producentów polskich filmów dokumentalnych, kończących się dwoma sesjami pitchingowymi: DOCS TO START oraz DOCS TO GO.


DOCS TO START to prezentacja polskich projektów w fazie dewelopmentu, natomiast  DOCS TO GO jest prezentacją polskich dokumentów w fazie montażu lub postprodukcji. Oba pitchingi zakończone będą spotkaniami z ekspertami, potencjalnymi partnerami koprodukcyjnymi, programerami festiwali i agentami sprzedaży. Na tegorocznych prezentacjach zobaczymy 21 projektów dokumentalnych, nad którymi pracują mi.n. Tomasz Wolski, Piotr Szczepański, Grzegorz Szczepaniak, Edyta Wróblewska, Aleksandra Maciejczyk, Zofia Kowalewska i Kuba Mikurda.


3 czerwca startuje CEDOC MARKET – jedyny w Polsce międzynarodowy market koprodukcyjny dla producentów dokumentalnych, którzy poszukują partnerów polskich i zagranicznych. Wydarzenie jest organizowane w ramach DOC LAB POLAND przez Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego, we współpracy z KFF Industry podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Do udziału w markecie zakwalifikowało się 30 projektów – 12 polskich i 18 zagranicznych.


CEDOC MARKET (Central European Documentary Market, dawniej DOC LAB POLAND Co-Production Market) ma na celu umożliwienie producentom i reżyserom dokumentalnym nawiązania kontaktów z partnerami w innych krajach, z którymi lub dzięki którym będą mogli zrealizować swoje filmy. Market skupia się przede wszystkim na budowaniu kreatywnej współpracy między wschodnią a zachodnią, ale też północną i południową Europą.


Podczas marketu odbędą się spotkania one-on-one, prezentacja projektów biorących udział w programie DOC LAB POLAND Docs to Start, oraz indywidualne spotkania z projektami marketowymi i dokumentami rozwijanymi na DOC LAB POLAND. W tym roku, wybrane projekty zostaną także zaproszone do wzięcia udziału w dodatkowych spotkaniach stolikowych („round tables”) poświęconym tematom takim jak #DZIECI, #KOBIETY, #BIOGRAFIE/ARCHIWA.


Program jubileuszowego 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zostanie w całości przeniesiony do sieci! Najnowsze filmy dokumentalne, animowane i krótkie fabuły ze świata, oczekiwane polskie premiery, a także spotkania z twórcami będą dostępne online, bez wychodzenia z domu.


60. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 31 maja – 7 czerwca 2020 roku.

MR
KFF
Ostatnia aktualizacja:  25.05.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Najnowsza animacja Darii Kopiec już wkrótce na KFF
Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa poszukuje autorów filmów
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll