PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Premierowy pokaz etiud, spotkanie z twórcami pierwszego pełnometrażowego filmu Warszawskiej Szkoły Filmowej i wirtualna wycieczka po kampusie – to tylko niektóre z wydarzeń przygotowanych dla Kandydatów z okazji Dnia Otwartego Online
16 maja odbędzie się Dzień Otwarty Online Warszawskiej Szkoły Filmowej, który w tym roku będzie miał wyjątkową multimedialną i interaktywną formułę. Kandydaci będą mogli wziąć udział w spotkaniach na żywo z kadrą i dowiedzieć się jakie kierunki i kursy są dostępne w ofercie oraz co odróżnia Warszawską Szkołę Filmową od innych szkół artystycznych w Polsce. O Szkole z perspektywy studentów opowiedzą członkowie Samorządu Studenckiego. Podpowiedzą, jak przygotować się do egzaminów wstępnych oraz podrzucą garść praktycznych porad, o tym jak odnaleźć się w szkolnych realiach.

W czasie Dnia Otwartego odbędzie się premiera online trzech filmów z Warszawskiej Szkoły Filmowej: „Dreamland” reż. Natasza Parzymies (twórczyni kultowego mini-serialu internetowego „Kontrola”), „Techno” reż. Tadeusz Łysiak (z Danutą Stenką i Michaliną Olszańską w rolach głównych) oraz „Córka” reż. Mara Tamkovich (wielokrotnie prezentowany na zagranicznych festiwalach filmowych).

Na uczestników wydarzenia czeka też niezwykła niespodzianka – premiera making of z pierwszej pełnometrażowej fabularnej produkcji Warszawskiej Szkoły Filmowej „Kraj” oraz spotkanie z twórcami, którzy opowiedzą o filmie, zdradzą kulisy jego powstawania oraz podzielą się anegdotami z planu zdjęciowego. Dodatkowo na stronie Warszawskiej Szkoły Filmowej dostępna będzie wystawa zdjęć z planu.

Specjalnie na Dzień Otwarty studenci Kreacji Gier Wideo przygotowali wyjątkowy projekt, łączący w sobie m.in. spacer po kampusie Warszawskiej Szkoły Filmowej, wystawę plakatów i zdjęć, konkurs filmowy z nagrodami. W ramach Dnia Otwartego odbędzie się również prezentacja pierwszej w Polsce Szkoły Zawodów Filmowych, która powstała w tym roku w ramach kompleksu edukacyjnego Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na:
https://szkolafilmowa.pl/aktualnosci/1943/dzien-otwarty-online-16-maja-szczegolowy-program
MR
WSF
Ostatnia aktualizacja:  13.05.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Ruszają kina plenerowe i plany filmowe
60.KFF. Docs+Science
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll