PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
39. edycja festiwalu Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” odbędzie się w dniach 1-5 września 2020 roku. Publikujemy list Janusza Kijowskiego, dyrektora programowego festiwalu.
Drodzy Twórcy, Przyjaciele, Wolontariusze i Goście Festiwalu „Młodzi i Film”…

Czas zarazy zmusił całą branżę filmową do przymusowej kwarantanny! Zmusił i nas do zmiany terminu tegorocznej edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych,  zaplanowanej na czerwiec br. Nie poddajemy się jednak. Uważamy, że Festiwal powinien odbyć się jeszcze w tym roku. Organizatorzy: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Prezydent Miasta i Zarząd Główny Stowarzyszenia Filmowców Polskich poczynią wszelkie starania, aby – jeśli z powodów sanitarnych będzie to możliwe – przenieść nasz Festiwal  na termin wrześniowy od 01.09 do 05.09.2020.

Tradycyjne spotkania młodych twórców filmowych z koszalińską publicznością w ramach rozmów „Szczerość za szczerość”, panele tematyczne, warsztaty… ale przede wszystkim projekcje nowej porcji świeżego polskiego kina – to wartości, których – mamy nadzieję – nie pokona wirus! Tegoroczna edycja będzie skromniejsza, dostosowana do realiów i wymogów bezpieczeństwa. Bo bezpieczeństwo naszych widzów, twórców i kinomanów jest dla nas najważniejsze. Bacznie więc obserwujemy i będziemy dalej obserwować sytuację epidemiczną w naszym kraju, mając nadzieję, że 1 września 2020 będziemy mogli spotkać się w Koszalinie na Święcie Młodego Polskiego Kina!***

W porozumieniu ze wszystkimi podmiotami i instytucjami współfinansującymi i współorganizującymi festiwal, organizatorzy zdecydowali się przenieść termin wydarzenia. O dalszych krokach i ewentualnych zmianach festiwal będzie informował na bieżąco, mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo twórców i widzów.

Tym samym nowa data Festiwalu Młodzi i Film to 01-05.09.2020. Zgodnie z informacją podaną wcześniej nabór do dwóch konkursowych sekcji – Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych i Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych – zostaje przedłużony do końca czerwca.

Tegoroczny plakat festiwal przygotował Maks Bereski.
AK
Młodzi i Film
Ostatnia aktualizacja:  17.04.2020
Zobacz również
fot. Młodzi i Film
"Nic nie ginie" na VOD
Jarosław Żamojda – nie tylko zdjęcia
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll