PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska wyreżyserują „Sexify”, kolejny polski serial na platformę Netflix. Za jego produkcję odpowiada Akson Studio.
- „Sexify” to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi – mów reżyser Piotr Domalewski (twórca „Cichej nocy” wyprodukowanej w Studiu Munka-SFP).

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt – Sexify – ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Natalia (Aleksandra Skraba - debiutująca w głównej roli w serialu) - 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie – jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

Paulina (Maria Sobocińska"Pan T.", "Wszystko dla mojej matki", "Wołyń") najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

Monika (Sandra Drzymalska – „Psy 3”) znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego – Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię = mówi Monika Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix.

Producenci serialu są Jan Kwieciński, Małgorzata Fogel-Gabryś i Agata Gerc. Scenariusz produkcji napisali Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. Serial będzie miał osiem odcinków i pojawi się na platformie Netflix jeszcze w 2020.

To już trzeci polski serial Netflixa – jako pierwszy powstał „1983” Katarzyny Adamik, Olgi Chajdas, Agnieszki Holland i Agnieszki Smoczyńskiej. Z tym roku na platformie pojawi się „W głębi lasu” Leszka Dawida i Bartosza Konopki (zdjęcia ukończono pod koniec 2019 roku).
AK
Netflix/Wirtualne Media
Ostatnia aktualizacja:  9.03.2020
Zobacz również
fot. Netflix
Juliusz Machulski – hity to jego specjalność
Niemy "Zew morza" z dubbingiem na żywo w kinie Iluzjon
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll