PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
TVN Discovery Talents to platforma, która została stworzona, aby zaprosić do współpracy doświadczonych scenarzystów, ale także debiutantów, którzy nie mieli jeszcze szansy spróbować swoich sił w tej branży. TVN Discovery Talents zaprasza każdego, kto chce współtworzyć filmy i seriale.
Zgłoszenia scenariuszowe organizatorzy przyjmują w dwóch trybach naboru: ciągłym i specjalnym. Nabór ciągły prowadzony jest przez cały rok. Nabory specjalne ogłaszane są na zamówienie anten telewizyjnych TVN Discovery Polska bądź platform internetowych takich jak PLAYER.PL i mają wytyczone ramy czasowe.

Co wyróżnia TVN Discovery Talents?
•    Organizatorzy weryfikują pomysły w sposób jasny i przejrzysty, poddając je rzetelnej ocenie w gronie ekspertów TVN Discovery Polska. Każdy projekt jest weryfikowany. Autorzy najlepszych propozycji zostają zaproszeni do dalszych etapów współpracy.
•    To między innymi dla nich są organizowane warsztaty i seminaria z autorytetami w dziedzinie, którą się zajmują się organizatorzy. Pierwszy warsztat pod egidą TVN Discovery Talents to masterclass z Christianem Vikanderem („Most nad Sundem”) zorganizowany podczas festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie w maju 2019.
•    Precyzyjnie określone kategorie naborów. Organizatorzy ogłaszają ciągłe nabory w zależności od potrzeb. Zawsze informują, jakich pomysłów konkretnie oczekują - czy ma to być serial medyczny, serial kostiumowy czy komedia romantyczna. - Dzięki temu masz pewność, że jeśli Twoja propozycja spełnia założenia danego gatunku, stanie się przedmiotem naszej dyskusji – piszą organizatorzy na stronie.
•    Celem jest nie tylko pozyskanie scenariuszy do nowych seriali lub filmów, ale przede wszystkim nawiązanie współpracy z utalentowanymi twórcami. Organizatorzy szukają nie tylko tych, którzy świetnie piszą, ale także tych, którzy mają szczególny talent do budowania postaci lub konstruowania dialogów. - Chcemy, aby każda nasza kolejna produkcja była lepsza od poprzedniej, chcemy współpracować z najlepszymi. Platforma TVN Discovery Talents to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą z nami pracować – dodają.

Informacje o kolejnych naborach znajdziesz TUTAJ.

Grupa TVN Discovery Polska to jeden z liderów na polskim rynku telewizyjnym. Skupia 26 kanałów telewizyjnych, w tym kanały tematyczne, lifestylowe oraz stacje informacyjne, a także platformę VOD Player. Należy do amerykańskiego koncernu Discovery – jednego z dostawców treści dla telewizji, internetu i nowych platform mediowych. Każdego roku Discovery dostarcza ponad osiem tysięcy godzin oryginalnych produkcji. Dociera do odbiorców w dwustu dwudziestu krajach na niemal wszystkich kontynentach. Największym kapitałem grupy są widzowie, ale także twórcy. To oni pracują nad tym, by produkcje grupy Discovery stawały się coraz atrakcyjniejsze.
AK
TVN Discovery Talents
Ostatnia aktualizacja:  9.03.2020
Zobacz również
fot. TVN Discovery Talents
Niemy "Zew morza" z dubbingiem na żywo w kinie Iluzjon
Zmarł Wojciech Fiwek
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll