PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  8.09.2019
Już wkrótce – od piątku, 13 września 2019 roku widzowie odwiedzający kino Helios w Galerii Rzeszów będą mogli oglądać filmy w pierwszej na Podkarpaciu sali Helios Dream.
 "Mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości na własnej skórze sprawdzą komfort, jaki zapewniają elektrycznie rozkładane fotele oraz wyjątkową jakość obrazu i dźwięku, które gwarantuje sprzęt kinotechniczny na najwyższym światowym poziomie" - czytamy w komunikacie prasowym Agora S.A., właściciela sieci.


Kino w Galerii Rzeszów po zmianie będzie dysponowało pięcioma standardowymi salami oraz jedną salą Helios Dream (58 miejsc). W sumie multipleks będzie mógł gościć jednocześnie 1174 widzów.  Sale Helios Dream wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie będą mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala w rzeszowskim kinie zostanie wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który jest przystosowany do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.
 
Sale Helios Dream były dotychczas dostępne jedynie w najnowszych kinach sieci. Koncept został wprowadzony do multipleksów Helios w Gdańsku, Katowicach i Warszawie.  Nowa sala w rzeszowskim kinie jest promowana hasłem „Wymarzone miejsce na film” m.in. w mediach lokalnych, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.
 
Helios  dysponuje 47 obiektami, w których znajduje się 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kina w Pabianicach i Legionowie.

WRÓB
Agora
Ostatnia aktualizacja:  8.09.2019
Zobacz również
Sukces Polańskiego w Wenecji
MKIDN łączy państwowe studia filmowe
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll