PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Do obsady serialu Ultraviolet 2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Pawła Wilczaka, Wojciecha Błacha i Joannę Opozdę.
W 2. sezonie serialu "Ultraviolet" widzowie zobaczą Pawła Wilczaka. Postać, w którą wciela się aktor to Andrzej Brejdel - znany reżyser i dawna miłość matki głównej bohaterki, Anny (w tej roli Agata Kulesza). Paweł Wilczak pojawił się na ekranie m.in. w serialach „Kasia i Tomek”, „Usta Usta” oraz „Faceci do wzięcia”.

Wojciech Błach wcieli się w postać Jana Szeląga, brata jednego z głównych bohaterów, Kuby (w tej roli Piotr Stramowski). Widzowie znają Błacha z takich produkcji jak m.in. „Miasto 44”, „Szpilki na Giewoncie”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” czy „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”.

W „Ultraviolecie” widzowie zobaczą także Joannę Opozdę. Aktorka pojawi się w odcinku, w którym grupa UV prowadzi śledztwo w sprawie śmierci w klinice medycyny estetycznej. Opozda znana jest widzom z roli Jowity Kaczmarek w serialu „Pierwsza miłość” oraz gościnnych występów w filmach i produkcjach telewizyjnych, m.in.: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” i „Prawo Agaty”.

„Ultraviolet” opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie „Ultravioletu”, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste. Pierwszy sezon „Ultravioletu” swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.
AK
AXN
Ostatnia aktualizacja:  8.08.2019
Zobacz również
fot. R. Pałka
Pierwsze zdjęcia z planu filmu „Jak poślubić milionera”
44. FPFF. Festiwalowa mapa Gdyni
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll