PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Użytkownicy flagowych smartfonów Samsung Galaxy uzyskali dostęp do edytora przygotowanego przez firmę Adobe, który pozwala w prosty sposób tworzyć i publikować profesjonalne filmy. Premiere Rush łączy zaawansowane funkcje z mobilnością i prostą obsługi, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do obróbki wideo na smartfonach.
Premiere Rush for Samsung, to dostosowana do specyfikacji urządzeń Samsung wersja nowo wprowadzonej aplikacji Adobe Premiere Rush dla systemu Android. Od 21 maja jest dostępna do pobrania na wybrane urządzenia Galaxy.

Adobe Premiere Rush to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia i publikowania filmów, wyposażone w intuicyjny interfejs, który upraszcza edycję filmów do zaledwie kilku prostych kroków. Premiere Rush udostępnia twórcom treści wszystkie narzędzia niezbędne do łatwego tworzenia profesjonalnych materiałów wideo. W wyniku współpracy firm Samsung z Adobe, Premiere Rush for Samsung został w pełni zoptymalizowany dla smartfonów Galaxy.

Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak konfigurowalne szablony animacji, oczyszczanie dźwięku z wykorzystaniem technologii AI, tworzenie grafiki i miksowanie dźwięku, Premiere Rush umożliwia użytkownikom łatwą edycję i montowanie profesjonalnych filmów i vlogów.

Użytkownicy mogą nagrywać filmy wysokiej jakości bezpośrednio w aplikacji i natychmiast rozpocząć ich montaż, przeciągając i upuszczając klipy na wielościeżkową oś czasu. Mają oni również możliwość swobodnego dopasowania dźwięku, nasycenia barw, rozmieszczenia tytułu, przejść, dodawania podkładu głosowego i wiele innych opcji – wszystkich z głównego interfejsu. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wbudowanych, w pełni konfigurowalnych, animowanych szablonów tytułów bezpośrednio z poziomu samej aplikacji. A dzięki łatwym w użyciu opcjom zmiany rozmiaru, film można dostosować do tego, w jakim serwisie społecznościowym ma być on opublikowany. Wszystkie filmy i operacje montażowe są automatycznie synchronizowane z chmurą, dzięki czemu użytkownicy mogą pracować nad swoimi filmami w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu.

Premiere Rush for Samsung jest wyposażony w pełen zestaw funkcji zoptymalizowanych specjalnie pod kątem urządzeń Samsung. Dzięki rozszerzonej obsłudze procesorów Exynos i Mali zwiększona została wydajności edycji. Eksport filmów na Galaxy S10 jest teraz o 70% szybszy niż w starszych urządzeniach. Aplikacja obsługuje też HDR10+ i Samsung DeX, co umożliwia użytkownikom rozszerzenie i optymalizację opcji przestrzeni roboczej.

Użytkownicy Galaxy, którzy zdecydują się na zakup Premiere Rush, otrzymają nieograniczoną możliwość eksportu filmów, 100 GB pamięci w chmurze oraz 20% zniżkę (oferta promocyjna do końca 2019 roku). Miesięczny abonament z wykorzystaniem zniżki to 7,99 USD.

Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna Premiere Rush, dająca użytkownikom Galaxy dostęp do wszystkich funkcji programu, umożliwiająca korzystanie z aplikacji komputerowych i mobilnych, 2 GB pamięci w chmurze, możliwość tworzenia nieograniczonej liczby projektów i eksportowania maksymalnie trzech projektów.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:   https://news.samsung.com/pl/  oraz   http://news.samsung.com.
AK
Samsung Electronics Polska
Ostatnia aktualizacja:  12.06.2019
Zobacz również
fot. Samsung
Rusza nabór na trzecią edycję Akceleratora dla młodych przedsiębiorców z sektora AV
Pogrzeb Ryszarda Bugajskiego
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll