PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Polski Instytut Sztuki Filmowej opublikował listę wniosków złożonych w sesji 1/2019 do Programu operacyjnego "Produkcja filmowa", przydzielonych do poszczególnych komisji eksperckich.
Priorytet 1 "Rozwój projektu"
Lp. / nr wniosku / tytuł / przewidywany reżyser / wnioskodawca

Fabuła – Kinga Dębska
1.    13178/19/A1/ A to historia! / Sławomir Witek, Adrian Apanel, Urszula Morga / Fundacja Centrum Solidarności
2.    13171/19/A1/ Zbawiciel / Krzysztof Lang / TFT Sp. z o.o.
3.    13300/19/ Głowa w chmurach / Wojciech Nowak / Water Color Studio Sp. z o.o.
4.    13314/19/A2/ Burnt Grass / MD4 Sp. z o.o.
5.    13210/19/ Odsiecz Wiedeńska / Łukasz Kośmicki / Fundacja Edukacja Przez Media
6.    13193/19/A2/ Przedsionek śmierci / Wojciech Stupnicki / Aksamit Sp. z o.o.

Fabuła – Maciej Pieprzyca
1.    13255/19/A1/ Wodnik / Piotr Złotorowicz / Kosmonaut Sp. z o.o.
2.    13089/19/A1/ Wariaci / Jan Jakub Kolski / Wytwórnia Doświadczalna Sp. z o.o.
3.    13251/19/A1/ Wypadki / Michał Bielawski / Autograf Karol Wożbiński
4.    13124/19/ Fin del Mundo? / Piotr Dumała / Mańana Sp. z o.o.
5.    13232/19/A2/ Białe pola / vacat / Fundacja Amondo Films
6.    13250/19/A1/ Noc w przedszkolu / Rafał Skalski / Telemark Sp. z o.o.
7.    13138/19/A1/ Więźniowie miłości / Wiktor Skrzynecki / Arkadia Film Sp. z o.o.
8.    13150/19/ A1/ Po innej stronie czasu / Tadeusz Śliwa / Scorpio Sp. z o.o.
9.    13219/19/A1/ Anielski orszak / Artur Pilarczyk / Cineo Studio Sp. z o.o.
10.    13310/19/A2/ Stary drań / Kamila Chojnacka / Iris Media Sp. z o.o.

Fabuła – Mariusz Łukomski
1.    13252/19/A1/ Prank! / Tymoteusz Drożdż / Avantgarde Film Studio Sp. z o.o.
2.    13322/19/ Sybilla / Marta Golba Endorfina Studio
3.    13206/19/ Lany poniedziałek / Justyna Mytnik / Lava Films Sp. z o.o.
4.    13202/19/A1/ Pragnienie / Ewa Stankiewicz / Feniks Film Sp. z o.o.
5.    13263/19/A1/ Wiatr / vacat / TFP Sp. z o.o.
6.    13114/19/A1/ Układanka / vacat / Furia Film Karolina Galuba-Kowalska
7.    13235/19/A1/ Fanklub / Jarosław Jarosz / Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. z o.o.

Dokument – Małgorzata Staroń
1.    13217/19/A1/ Zaginione dzieci / Michał Kawecki / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
2.    13151/19/ A1/ Rozłąka / Lidia Duda / Aura Films Sp. z o.o.
3.    13276/19/ Nanga Dream / Jarosław Wszędybył / UNI-SOLO Studio Sp. z o.o.
4.    13087/19/ W dowodzie mam: Patrycja / Weronika Sadocha / Maj Film Produkcja Filmowa Jakub Maj
5.    13267/19/A1/ Złoty wiek / Krystian Kamiński / Blue Dream Film Cezary Grzesiuk
6.    13259/19/A1/ Babciu, jedziemy na Wołyń! / Paweł Jóźwiak-Rodan  / Unsin Studio Sp. z o.o.
7.    13237/19/A1/ Młodość w zagrożeniu / Michał Mądracki, Edyta Adamczak / Silver Frame Stanisław Zaborowski
8.    13230/19/A1/ A co by się stało, gdybym pewnego dnia uciekł / Piotr Stasik / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
9.    13325/19/A1/ Bojleska / Bogna Kowalczyk / HAKA Tomasz Morawski
10.    13130/19/A1/ Spuścizna / Andrzej Wojnach / Gradendoyl Wanda Laddy

Dokument – Małgorzata Walczak
1.    13305/19/ Gorączka dżungli - na pomoc malezyjskim tygrysom / Paolo Volponi / Fundacja ClearWing na rzecz Bioróżnorodności
2.    13162/19/A1/ Miss Polonii / Yana Shostak, Jakub Jasiukiewicz / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
3.    13277/19/ A1/ Radio Patagonia / Natalia Koniarz / Fundacja Bydgoska Kronika Filmowa
4.    13142/19/A1/ Puszcza. Simona / Natalia Koryncka-Gruz / Eureka Studio Sp. z o.o.
5.    13243/19/A1/ Pracownik gościnny / Matej Bobrik / Koi Studio Sp. z o.o.
6.    13154/19/A2/ Bractwo / Hanna Maciąg / Noprob Production House
7.    13194/19/ 302 centymetry miłości / Aleksandra Rek / Projekcja Identyfikacja Paweł Jóźwiak-Rodan
8.    13282/19/ A1/ Wyspy wolności / Cezary Grzesiuk, Krystian Kamiński / Blue Dream Film Cezary Grzesiuk
9.    13223/19/A1/ Michel w krainie Ubu / Andrzej Titkow / Studio Filmowe TAK, Andrzej Titkow
10.    13112/19/A1/ „Dziady" cztery odsłony / Krzysztof Wierzbicki / Film Studio MTM Sp. z o.o.
11.    13105/19/A1/ Historia kościoła katolickiego w Polsce w latach 1948-65 / Paweł Woldan / Monogram Studio Sp. z o.o.
12.    13323/19/A2/ Lili / Sylwia Rosak / HAKA Tomasz Morawski
13.    13336/19/ Powroty / Łukasz Czajka / FAL CO.LTD Sp. z o.o.

Dokument - Mieczysław Bartłomiej Vogt
1.    13167/19/A2/ Raz na ziemi, raz na wodzie / Krzysztof Lang / TFT Sp. z o.o.
2.    13275/19/A1/ Wikingowie z Polski / Jacek Papis / Kierownictwo Produkcji Paweł Kurzacz
3.    13231/19/A5/ Włókniarki / Weronika Wojnach / Aksamit Sp. z o.o.
4.    13137/19/A1/ Listy z Ravensbrück / Władysław Jurków / Arkadia Film Sp. z o.o.

Animacja – Robert Jaszczurowski
1.    13159/19/A1/ Powstaniec / Anna Piasek-Bosacka; Katarzyna Piórek / ANIMA-POL Sp. z o.o.
2.    13201/19/A2/ Warzywne Biuro Śledcze / Andrzej Orzechowski, Bronisław Zeman / Studio Filmów Rysunkowych
3.    13258/19/A3/ Łapa w łapę / vacat / Animoon Sp. z o.o.
4.    13303/19/A1/ Detektyw Pozytywka / Dorota Cieśla / 4 CUTS Sp. z o.o.
5.    13222/19/A1/ Domowe historie / Michał Poniedzielski / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
6.    13295/19/A2/ Król Jagiełło / Zbigniew Dowgiałło / Film Riders Sp. z o.o.
7.    13327/19/A2/ Kajko i Kokosz / Leszek Nowicki / EGoFILM Sp. z o.o.

Animacja – Wojciech Wojtkowski
1.    13204/19/A1/ Mu i Zyka / Marcin Graj / FUMI Studio Sp. z o.o.
2.    13227/19/A2/ Latorośl / vacat / Fundacja Anima Art
3.    13213/19/A1/ Bajkowa podróż / Tomasz Pijanowski / Fundacja LOGTV Films Polska
4.    13218/19/A1/ Smacznego, proszę wilka / Michał Mróz / Running Rabbit Films Joanna Ronikier

Priorytet 2. "Produkcja filmów fabularnych"

Fabuła - Ewa Puszczyńska
1.    13136/19/A1/ Matecznik / Grzegorz Mołda / Harine Films Sp. z o.o.
2.    13175/19/ Dzwony / Jacek Szarański / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
3.    13238/19/A2/ Prawdziwe życie aniołów / Artur Więcek / Barton Film Sp. z o.o.
4.    13116/19/A1/ Przejście / Dorota Lamparska / V-Film Sp. z o.o.
5.    13141/19/A1/ Ostra / Anna Wieczur-Bluszcz / Atm Grupa S.A.
6.    13187/19/A1/ Anders / Maciej Dejczer / Combat Films Sp. z o.o.

Fabuła - Ilona Łepkowska
1.    13249/19/ A1/ Nie ma się z czego śmiać / Tomasz Konecki / Monternia Sp. z o.o.
2.    13134/19/A1/ Ranczo. Zemsta wiedźm / Wojciech Adamczyk / Studio A
3.    13321/19/A2/ Więcej / Bartłomiej Żmuda / Before My Eyes Sp. z o.o.
4.    13286/19/A1/ Nicość / Jakub Kaliciński / Iron Films Sp. z o.o.
5.    13135/19/ A1/ Cała fikcja o miłości / Ewa Pytka / Python Studioss Sp. z o.o.
6.    13203/19/A1/ Psy III. Canis Majoris / Władysław Pasikowski / Wonder Studio Sp. z o.o. (Elite Property)

Fabuła - Wojciech Marczewski
1.    13245/19/ A1/ Tonia / Marcin Bortkiewicz / PS Film Sebastian Petryk
2.    13290/19/A1 / Lider / Katarzyna Priwizienciew / Amondo Films
3.    13146/19/A1/ Malignum / Kordian Kądziela / Cineo Studio Sp. z o.o.
4.    13094/19/A1/ Pomiędzy / Piotr J. Lewandowski / Kosmos Production Sp. z o.o.
Fabuła - Paweł Pawlikowski
1.    13140/19/A1/ Franek / Krzysztof Czeczot / Figaro Sp. z o.o.
2.    13182/19/A2/ Wesele 2 / Wojciech Smarzowski / Studio Metrage Sp. z o.o.
3.    13209/19/ Warning / Agata "Alexander" Wojdyna / Film Produkcja
4.    13224/19/A1/ Szarlatan / Agnieszka Holland / Madants Sp. z o.o.
5.    13121/19/A1/ Jest tylko jeden taki Bruno / Tadeusz Król / FDR Studio
6.    13182/19/A2/ Skrzyżowanie / Dominika Montean-Pańków / Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Fabuła - Lech Majewski
1.    13127/19/A1/ Anders Exodus / Krzysztof Lang / Film Media S.A.
2.    13291/19/A2/ Dziennik z wycieczki / Rafał Kapeliński / Domino Film Sp. z o.o.
3.    13168/19/A1/ Łuna / Konrad Łęcki / Studio Besta
4.    13095/19/ Jurodiwy / Dorota Kędzierzawska / Kid Film Sp. z o.o.
5.    13768/19/ Dariusz / Jerzy Gruza / Sygnał Sp. z o.o.

Priorytet 3. "Produkcja filmów dokumentalnych"

Dokument - Alicja Albrecht
1.    13313/19/A2 Premiera / Joanna Rechnio / Magdalena Raczkowska
2.    13297/19/A2/ Krótka historia polskiej animacji / Marcin Giżycki / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
3.    13271/19/A1 Człowiek przyszłości / Małgorzata Łupina / Serce Sp. z o.o.
4.    13239/19/ Rave. 140 uderzeń na minutę / Łukasz Ronduda / IKH Pictures Promotion
5.    13268/19/A1 Polscy łowcy krokodyli / Dorota Szuszkiewcz / Water Color Studio Sp. z o.o.
6.    13220/19/A1/ Żyd Polski / Barbara Włodarczyk / Unlimited Film Operations Sp. z o.o.
7.    13211/19/ Seweryn forever / Sławomir Grünberg / Fundacja LOGTV Films Polska
8.    13110/19/ Córy węgla / Aneta Nowicka / Trafik Sp. z o.o.
9.    13198/19/A1 Polin / Paweł Pitera / FDR Studio

Dokument - Hanna Polak
1.    13197/19/A1/ Krafftówna w Krainie Czarów / Maciej Kowalewski, Piotr Konstantinow / Maciej Kowalewski Cuckooegg Productions
2.    13207/19/A1/ Ziemia / Zuzanna Solakiewicz / Kijora Film Sp. z o.o.
3.    13274/19/ Zabawy z czasem. Powroty / Jarosław Wszędybył / Uni-Solo Studio Sp. z o.o.
4.    13147/19/ Królowa / Małgorzata Kozera-Topińska / Plesnar And Krauss Films
5.    13129/ 19/A1/ Hand Made / Krzysztof Kunert / Rokam Media Sylwester Banaszkiewicz

Dokument - Maciej Drygas
1.    13253/19/A1/ YY-AA - Wojciech Bruszewski / Elwira Kozłowska / Fundacja Arton
2.    13307/19/A1/ Moja bezsenna ciemność / Ryszard Lenczewski / Staron-Film
3.    13306/19/A1/ Kandydaci śmierci / Maciej Cuske / Fundacja Bydgoska Kronika Filmowa
4.    13273/19/A1/ Walka z cieniem / Michał Helwak / Metro Films Sp. z o.o.
5.    13302/19/ Dwunasta siostra / Dagmara Drzazga / Domino Film Sp. z o.o.
6.    13317/19/A1/ Na północ od piekła / Maciej Janiszewski / Limva
7.    13266/19/ Tragiczni / Jan Stąpor / Agawa Films Agata Walkosz
8.    13109/19/A2/ Technologia kultury - krótka historia techno / Wojciech Majewski / Firma Sens S.C. Hanna Majewska, Wojciech Majewski
9.    13115/19/A1/ Tony Halik. Urodzony dla przygody / Marcin Borchardt / Furiafilm Karolina Galuba-Kowalska
10.    13331/19/A1/ Ucieczka na Srebrny Glob / Jakub Mikurda / Silver Frame Stanisław Zaborowski
11.    13143/19/A3/ Kosmiczna / Paulina Skibińska / Wydawnictwo Fonograficzne Anagram Sp. z o.o.
12.    13234/19/A1/ Sprawa Gotlieba Linki czyli Plebiscyt 1920 / Weronika Wojnach / Film Studio MTM Sp. z o.o.
13.    13155/19/A1/ Zabójcy / Tomasz Świątkowski / Wytwórnia Filmów Oświatowych

Dokument - Robert Kaczmarek
1.    13316/19/A1/ Dolina śmierci / Joanna Pelczar/ Avantagarde Film Studio Sp. z o.o.
2.    13294/19/A1/ Jak tańczy mój czas / Józef Romasz / Kalejdoskop Film Sp. z o.o.
3.    13233/19/A1/ Pokolenia pokoleniom / Jadwiga Nowakowska / Bongo Media Production Sp. z o.o.
4.    13298/19/A1/ Polański, Horowitz. Czarodzieje z Getta / Mateusz Kudła, Anna Kokoszka-Romer KRK Film Sp. z o.o.

Priorytet 4. "Produkcja filmów animowanych"

Animacja - Dorota Kobiela
1.    13221/19/A2/ Kowańko/ Michał Mróz / Studio Miniatur Filmowych
2.    13215/19/A1/ Gwiazdka z nieba / Sofya Nabok / EGoFILM Sp. z o.o.
3.    13285/19/ A1/ Bobaski i miś. Sezon 1 / Marek Skrobecki / Studio Trefl S.A.

Animacja - Izabela Plucińska
1.    13195/19/ Imperative / Krzysztof Kiwerski / Studio Filmów Rysunkowych
2.    13225/19/A1/ Wiking Tappi. Sezon 2 / Andrzej Piotr Morawski / EGoFILM Ewelina Gordziejuk
3.    13188/19/A1/ Dwie Marie / Wioletta Sowa / Likaon Sp. z o.o.
4.    13173/19/A2/ Astra / Michał Łubiński / Centrum Technologii Audiowizualnych

Animacja - Piotr Dumała
1.    13205/19/ Guilty Pleasure / Michał Orzechowski / FUMI Studio Sp. z o.o.
2.    13247/19/A1/ Opowiastki / Marcin Graj / Paris + Hendzel CO. Łukasz Hendzel
3.    13334/19/A1/ Nabu / Joanna Rusinek / Paris + Hendzel CO. Łukasz Hendzel
4.    13241/19/A1/ Wizyta / Mateusz Jarmulski / Animoon Sp. z o.o.
5.    13192/19/A1/ Zima / Tomasz Popakul / Yellow Tapir Films Sp. z o.o.
6.    13166/19/A2/ Miłość w czasach gospodarki opartej na węglu / Tomasz Siwiński / Letko Sp. z o.o.

Priorytet 6. "Produkcja koprodukcji mniejszościowych" - Stefan Laudyn

1.    13229/19/ Wika! / Agnieszka Zwiefka / My Way Studio
2.    13272/19/ A1/ Sisters Tale / Nazil Eda Noyan / FUMI Studio Sp. z o.o.
3.    13190/19/A1/ Wilk / Nathalie Biancheri / Lava Films Sp. z o.o.
4.    13304/19/ Rosa Dara i ich wielka letnia przygoda / Martin Duda / Kosmonaut Sp. z o.o.
5.    13214/19/ A1/ Parquet / Aleksander Mindadze / Impakt Film S.C.
6.    13293/19/ A1/ Jama ("Bedre"/ "The Pit")/ Dace Puce / Kosmos Production Sp. z o.o.
7.    13283/19/A1/ Łowca wielorybów / Philipp Yuryev / Studio Produkcyjne Orka Sp. z o.o.
8.    13240/19/A1/ O-2 / Margus Paju / Metro Films Sp. z o.o.
9.    13128/19/A2/ Martin i tajemniczy las / Petr Oukropec / Wajda Studio Sp. z o.o.
10.    13287/19/A1/ Niewidzialni / Robert Cavanah / Agresywna Banda Sp. z o.o.
11.    13289/19/A1/ Sto lat / Maja Prelog / Agresywna Banda Sp. z o.o.
12.    13113/19/ A1/ Rain / Janno Jürgens / Furia Film Karolina Galuba-Kowalska
13.    13183/19/ A1/ The Garden / Ragnar Bragason / Madants Sp z o.o.
14.    13261/19/ A1/ Cranley Gardens / Rafael Kapeliński / Madants Sp z o.o.  
15.    13216/19/ A1/ Misja Ulji Funk / Barbara Kronenberg / Shipsboy sp. z o.o.
16.    13236/19/A1/ Sandra / Simao Cayatte / Stowarzyszenie Kraków Film Klaster
17.    13165/19/ Plan A / Doron i Yoav Paz (Paz Brothers) / Extreme Emotions Bis Sp. z o.o.
18.    12553/18/A3/ Słabsze ogniwo / Joaqin del Paso / Katarzyna Priwieziencew
19.    12632/18/A4/ Jagnię / Vladimir Johansson / Madants Sp. z o.o.
20.    12444/18/A2/ Nauczyciel / Diego Lerman / Staron-Film
21.    12588/18/A3/ Lampart z Ankary / Emre Kayis / Donten Lacroix Films
22.    13368/19/A2/ Disco Boy / Giacomo Abbruzzese / Donten i Lacroix Films

Priorytet 9. "Filmy Dla Młodego Widza Lub Widowni Familijnej" - Andrzej Papis

1.    13244/19/A1/ Historyjek na tropie: Włoska robota / Piotr Furmankiewicz / Fumi Studio Sp. z o.o.
2.    13281/19/ A1/ Poszukiwacze rodzinnego skarbu / vacat / Autograf Karol Wożbiński
3.    13174/19/ Powrót Strażnika Legend / Waldemar Mordarski / Badi Badi Sp. z o.o. Sp.k.
4.    13177/19/ A3/ Ciach w piach! / Agnieszka Maskovic / Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych
5.    13226/19/A1/ Poławiacze zaginionych wspomnień / Mariusz Palej / Running Rabbit Films Joanna Ronikier
6.    13228/19/A1/ Tarapaty 2 / Marta Karwowska / Koi Studio Sp. z o.o.
7.    13199/19/ Julka - dziewczynka z naklejkami / Agnieszka Trzos / Zielono Mi Iwona Harris
8.    13100/19/ Niepewność (tytuł roboczy Nad poziomy) / Waldemar Szarek / Opus Film
9.    12600/18/A2/ Republika dzieci / Jan Jakub Kolski / Wytwórnia Doświadczalna Sp. z o.o.

Priorytet 10. "Stypendia scenariuszowe"

Fabuła – Kinga Dębska
1.    13315/19/A1/ Operacja Niedźwiedź / Mateusz Rakowicz, Maciej Cuske, Łukasz M. Maciejewski / Mateusz Rakowicz, Maciej Cuske
2.    13257/19/ Mesjasz / Tomasz Matuszczak / Tomasz Matuszczak
3.    13256/19/ Skarb / Małgorzata Szyszka / Małgorzata Szyszka
4.    13330/19/ Mazurek / vacat / Piotr Dziewoński
5.    13099/19/A1/ Władza / vacat / Dominik Rettinger
6.    13169/19/ Na samym dnie w Szeolu / Maciej Grabysa / Maciej Grabysa
7.    13254/19/ I że cię nie opuszczę / Piotr Chrzan / Piotr Chrzan
8.    13328/19/A1/ Biały szkwał / Paulina Skibińska / Paulina Skibińska
9.    13176/19/ Szkoła oszustów / Andrzej Wojnach, Tomasz Warykiewicz, Wanda Laddy / vacat
10.    13196/19/ Haśka / Małgorzata Bogajewska / Liliana Fabisińska
11.    13265/19/ Orlęta / Marcin Tyszkiewicz / vacat

Fabuła – Maciej Pieprzyca
1.    13264/19/ Ósmy płatek / Robert Wichrowski / Inna Łukasik
2.    13279/19/ Wszyscy będziemy żyć wiecznie / Łukasz Wiśniewski / Piotr Derewenda
3.    13309/19/ W uśpieniu / Krzysztof Kasior, Jarosław Kamiński / Krzysztof Kasior
4.    13280/19/ Brat krwi / Maciej Pisarek / vacat
5.    13083/19/ Marność i pogoń za wiatrem... / Paweł Sala / Paweł Sala
6.    13248/19/ Przyjaciel / Artur Wyrzykowski / Artur Wyrzykowski
7.    13246/19/ Pętla / Jacek Kuras / Jacek Kuras
8.    13329/19/A1/ Mamuna / Marcin Ziębiński / Jan Pawlicki
9.    13156/19/ Szczęście / Marta Minorowicz, Piotr Borkowski / Marta Minorowicz
10.    13308/19/ Obwodnica Łodzi / Marcin Bałczewski / Tomasz Jeziorski

Fabuła – Mariusz Łukomski
1.    13332/19/ Święta góra / Bartosz Warwas, Marcin Włodarski, Ewa Kustusz-Warwas / vacat
2.    13200/19/ Wielki książę / Krzysztof Wojciechowski, Marek Nowak / Krzysztof Wojciechowski
3.    13102/19/ Duchy Warszawy / Ireneusz Grzyb / Ireneusz Grzyb
4.    13145/19/A1 / Powrót generała Andersa / Krzysztof Magowski / vacat
5.    13133/19/ Wigilia Marii / Bartosz Blaschke, Tomasz Rekliński / Bartosz Blaschke

Dokument – Małgorzata Staroń
1.    13319/19/A1/ Zaraza / Monika Anna Kotecka, Beata Bartecka / Monika Anna Kotecka
2.    13335/19/ Michika boi się aeroplanów / Anna Baumgart / Anna Baumgart
3.    13122/19/ Bardzo wielkie pojednanie / Krzysztof Maćkowski, Janusz Mika / Krzysztof Maćkowski
4.    13123/19/ Gemma Sacerdotum / Henryk Urbanek / Henryk Urbanek

Dokument – Małgorzata Walczak
1.    13292/19/ Afrobeats taniec niepodległości / Olga Clarke / Olga Clarke

Dokument - Mieczysław Bartłomiej Vogt
1.    13278/19/ Trener / Andrzej Gajewski / Andrzej Gajewski
2.    13208/19/ Living Pixels / Mariusz Pilis / Mariusz Pilis
3.    13242/19/ Polskie Siły Powietrzne W Wielkiej Brytanii / Leszek Staroń / Bogdan Krzysztof Kozyra
4.    13163/19/ Divina Polonia / Włodzimierz Szpak / Włodzimierz Szpak
5.    13120/19/A1/ Kim jest Lech Wałęsa / Krzysztof Brożek, Monika Góra / Krzysztof Brożek, Monika Góra
6.    13320/19/A1/ Wojownik ze skrzydłami / Grażyna Zielińska / Grażyna Zielińska
AK
PISF
Ostatnia aktualizacja:  21.03.2019
Zobacz również
Trwają zdjęcia do serialu Juliusza Machulskiego
Danuta Kępczyńska – dokument przede wszystkim
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll