PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
W środę 29 maja w Krakowie odbędzie się organizowany przez Doc Lab Poland market koprodukcyjny projektów dokumentalnych. Nabór trwa do 10 kwietnia.
DOC LAB POLAND CO-PRODUCTION MARKET na Krakowskim Festiwalu Filmowym to jedyne w Polsce spotkanie koprodukcyjne dla producentów dokumentalnych, którzy poszukują partnerów polskich i zagranicznych - koproducentów do filmu dokumentalnego lub nowych projektów i talentów dokumentalnych.

Organizowany od 2015 roku market jest częścią kilkudniowego programu DOC LAB POLAND i KFF Industry, na który składają się warsztaty, konsultacje i pitchingi polskich projektów dokumentalnych (DOCS TO START i DOCS TO GO).

Focus on Finland

W tym roku Krakowski Festiwal Filmowy poświęci szczególną uwagę kinu fińskiemu, dlatego w wydarzeniu uczestniczyć będzie duża reprezentacja producentów z Finlandii. W dwustronnych spotkaniach weźmie udział kilkudziesięciu producentów z Polski, Niemiec, Holandii, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Danii, Czech i Szwajcarii. Gośćmi marketu będą też przedstawiciele funduszy filmowych i telewizji oraz agenci sprzedaży.

Wyselekcjonowane projekty wezmą udział w zaaranżowanych przez organizatorów spotkaniach one-on-one a także znajdą się w katalogu DOC LAB POLAND 2019 dostępnym dla gości branżowych KFF i na stronie internetowej Festiwalu. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają od Festiwalu akredytację branżową, umożliwiającą udział w wydarzeniach industry, w tym na organizowane podczas festiwalu pitchingi projektów uczestników programu DOCS TO START i DOCS TO GO!

Na market można zgłaszać projekty średnio– i pełnometrażowych kreatywnych filmów dokumentalnych na etapie wczesnego lub zaawansowanego dewelopmentu. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 kwietnia. Przy ich wyborze oceniana będzie wartość artystyczna i potencjał międzynarodowy projektu a także doświadczenie producenta. Udział w markecie jest bezpłatny.

Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie doclab.pl
AK
DOC LAB POLAND
Ostatnia aktualizacja:  19.03.2019
Zobacz również
Filmy konkursowe Przeglądu Filmów o Sztuce w Zakopanem
Przegląd filmów i spotkanie z Laureatem Orła 2019 za Osiągnięcia Życia
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll