PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Kreatywna Europa zaprasza wschodzące i utytułowane talenty audiowizualne do udziału w europejskim seminarium dla młodych talentów ‚Emerge!’, które odbędzie się 4 grudnia w warszawskim hotelu Mercure Grand.
Wydarzenie ma na celu przygotowanie i wsparcie młodych talentów sektora audiowizualnego wchodzących na rynek polski i międzynarodowy. Ma być okazją do poszerzenia kontaktów i podniesienia kompetencji związanych z marketingiem i (auto)prezentacją, developmentem projektu, czy strategią festiwalową dla filmów krótkometrażowych.

Do udziału w spotkaniu organizatorzy pragną zaprosić producentów zainteresowanych wsparciem młodych talentów audiowizualnych, przedstawicieli szkół filmowych, marketów i firm dystrybucyjnych. Podczas prezentacji i panelu dyskusyjnego swój punkt widzenia przedstawią realizatorzy projektów dofinansowanych z komponentu MEDIA, ukierunkowanych na rozwój młodych talentów. O swojej perspektywie opowiedzą przedstawiciele europejskich festiwali filmów krótkometrażowych (Clermont-Ferrand, Cinemaforum), firm i organizacji wspierających młodych filmowców (European Film Promotion, Zentropa, Studio Munka), do dyskusji został też zaproszony Dawid Bodzak – laureat nagród w Polsce i na świecie za film "Drżenia".

Wydarzenie będzie okazją do networkingu, wymiany doświadczeń i prezentacji nowych projektów filmów krótkometrażowych, które zostaną wyłonione w specjalnym konkursie. Organizatorzy chcą w ten sposób pokazać, że MEDIA ma wiele do zaoferowania wschodzącym talentom, absolwentom szkół filmowych i młodym profesjonalistom. Zależy im także na pokazaniu bardziej doświadczonym producentom korzyści płynących z inwestowania w nowe nazwiska i włączania filmów krótkometrażowych do pakietów aplikacyjnych MEDIA. Organizatorzy przypominają, że możliwość taką daje schemat Development – pakiet projektów , do którego nabór kończy się 20 lutego 2019 roku.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili europejscy eksperci: AC Coppens (The Marketing Catalysts), Doris Bandhold (European Film Promotion – Future Frames), Laurent Crouzeix (Clermont-Ferrand Short Film Festival), Kasper Dissing (Zentropa).

Podczas ‚Emerge!’ zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na języki polski i angielski. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej na X piętrze warszawskiego hotelu Mercure Grand przy ul. Kruczej 28.

Udział w seminarium jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz. Program wydarzenia i formularz są dostępne na stronie:
https://kreatywna-europa.eu/emerge-european-seminar-for-audiovisual-talents-warszawa-4-12-2018-formularz-zapisow/
AK
Kreatywna Europa
Ostatnia aktualizacja:  20.11.2018
Zobacz również
12. Festiwal Filmowy OFFeliada przyznał nominacje do Nagród im. Jana Machulskiego
„Ostatnia lekcja” w cyklu Teraz–wtedy
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll