PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  31.08.2018
Tegoroczna edycja zgromadzi znakomitych gości z kraju jak i z zagranicy, reprezentantów różnych sektorów branży filmowej - komisji oraz instytutów filmowych, dystrybutorów, telewizji, platform vod czy agentów sprzedaży.
Wśród zaproszonych gości znalazła się liczna reprezentacja agentów sprzedaży. Obecni na Warsaw Kids Film Forum będą m.in Ruta Svedkauskaite z Pluto Film Distribution (Niemcy), Martin Ilievski z Svensk Filmindustri (Szwecja), Xiaojuan Zhou z Attraction Distribution (Kanada), Barbara Tonelli z Charades (Francja) czy Bettina Birk z Global Screen (Niemcy) a także Izabela Kiszka-Hoflik z IKH Pictures Promotion oraz Katarzyna Siniarska z New Europe Film Sales.

Swoją obecność potwierdzili również europejscy dystrybutorzy; Marko Pekic z Radar Films (Chorwacja), Alexandre Dupont-Geisselmann z Farbfilm (Niemcy), Lise Cosentino z Millimages (Francja) czy Bregt Van Wijnendaele z JEF (Belgia). Na liście znaleźli się również dystrybutorzy z Hiszpanii, Serbii oraz Polski.

Niezmiernie cieszy nas liczna grupa przedstawicieli zagranicznych i krajowych telewizji. W roli Decision Makers pojawią się m.in; Chrystel Poncet - odpowiedzialna za zakupy licencyjne we francuskim Canal + , Vicky Schroderus - Dyrektorka działu zakupów licencyjnych w fińskiej telewizji YLE, czy Hedda Bruessing z holenderskiej telewizji narodowej NTR gdzie odpowiada m.in za produkcje krajowe i koprodukcje międzynarodowe oraz Anna Kazejak, szefowa działu produkcji platformy Showmaxx, Anna Waśniewska-Gill - szefowa działu produkcji fabularnej w TVN, Małgorzata Jurczak - Szefowa Działu Produkcji Filmowej i Serialowej w Canal+ Polska oraz Justyna Karnowska - Dyrektorka kanału TVP ABC.

Będziemy mieli również przyjemność gościć Signe Zeilich-Jensen odpowiedzialną za za pełnometrażowe filmy dziecięce w Holenderskim Funduszu Filmowym oraz przedstawicieli rodzimych komisji filmowych: Łódzkiej, Podkarpackiej, Krakowskiej, Poznańskiej czy Mazowieckiej, będącej partnerem wydarzenia. Swoją obecność potwierdziła również Małgorzata Szczepkowska-Kalemba odpowiedzialna za Dział Produkcji Filmowej i Rozwoju Projektów Filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej.

Już za tydzień WKFF ogłosi pełen program wydarzenia a już teraz z radością przedstawiamy nazwiska Ekspertów WKFF 2018, którzy pierwszego dnia zaprezentują analizy oraz studia przypadków udanych kampanii marketingowych oraz sprzedażowych oraz opowiedzą o historiach sukcesu wybranych produkcji telewizyjnych. Będą to m.in Maurice Wheeler z Kids Industries - agencji z siedzibą w Londynie, zajmującej się budowaniem oraz rozwojem marek związanych z rynkiem rozrywki dziecięcej i familijnej, Riikka Takila - producentka z fińskiej telewizji YLE, Gisle Halvorsen - showrunner w norweskiej NRK, Gerry Shirren - Dyrektor brytyjskiego studia animacji Cartoon Saloon.

Zapraszamy do rejestracji na Warsaw Kids Film Forum, która trwa do 16.09. Wystarczy wypełnić formularz Obserwatora (Observer). Trwa również rejestracja do Stolików Konsultantów (Consultant’s Tables). Stoliki Konsultantów to 40-minutowe, indywidualne spotkania z doświadczonymi konsultantami scenariuszowymi. W tym roku zależało nam na zaproszeniu gości wyspecjalizowanych w różnych gatunkach filmowych, wychodząc naprzeciw potrzebom twórców zarówno produkcji fabularnych, serialowych jak i tych, którzy pracują nad projektami z zakresu transmedia.

Ogłoszeni już Konsultanci to: Alison Norrington - scenarzystka i producentka, Dyrektor Artystyczna londyńskiego studia Storycentral (projekty transmedialne), Armin Prediger - scenarzysta, coach m.in m w Academy for Children’s Media w Niemczech, znany jako twórca oryginalnych pomysłów i adaptacji w filmie i telewizji (projekty seriali TV) oraz wspomniana wcześniej Signe Zeilich- Jensen.

Więcej informacji o zaproszonych gościach: www.warszawkidsff

MR
WKFF
Ostatnia aktualizacja:  31.08.2018
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Zbliża się Bytom Film Festival
Kolejna nagroda dla filmu „Nina”
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll