PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  30.04.2018
Już pierwszego maja w Krakowie rusza CANAL+SerialCon, kolejna edycja wydarzenia skierowanego do fanów seriali. Na panele dyskusyjne, warsztaty i serialowe projekcje zapraszamy do Małopolskiego Ogrodu Sztuki i Centrum Kinowego ARS.
Znana z roli Helgi w serialu „Vikings” i z serialu „The Tudors" Maude Hirst oraz aktor i producent Darren Bransford otwierają listę tegorocznych gości. CANAL+ SerialCon odwiedzą również scenarzystki Lisa Gifford i Sarah Dollard, producentka Rochelle Dancel oraz twórcy seriali internetowych: Dan Audritt i Kat Butterfield.

Jedną z atrakcji tegorocznej edycji jest wizyta kierowników muzycznych zajmujących się doborem ścieżki dźwiękowej do filmów i seriali. Kraków odwiedzą: Iain Cooke,  prezes UK and European Guild of Music Supevisors, który zajmował się muzyczną warstwą oscarowego filmu "Amy" i pracował przy ponad setce serialowych produkcji, m.in. HBO i Netflixa; Ian Neil, supervisor ścieżki do serialu „Kumple/Skins”, ale też filmów takich jak: "Kingsman: Tajne służby", „Kingsman: Złoty krąg”, Kick-Ass", "Locke", „Hight-Rise”, "Zwierzęta nocy", oraz Nick Angel, supervisor filmowy, odpowiedzialny za muzyczną warstwę „Bridget Jones 3", "To właśnie miłość", "Paddington 2", "Pokuta", "Holiday", "Duma i uprzedzenie", "Był sobie chłopiec", "Billy Elliot" czy „Notting Hill”.

Na SerialConie nie zabraknie gwiazd polskich seriali, dyskutujących na wiele ciekawych i aktualnych tematów serialowego świata. Z widzami spotkają się aktorzy oryginalnej produkcji Canal+ , serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku” – Jerzy Schejbal, Cezary Łukaszewicz i Barbara Wypych. O rolach pisanych dla kobiet w polskich serialach rozmawiać będą Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Popławska, Magdalena Boczarska i Marta Ścisłowicz. O serialowych twardzielach i naszym zamiłowaniu do produkcji kryminalnych podyskutują między innymi Bartłomiej Topa, Mateusz Banasiuk i Piotr Żurawski. O formacie przebojem wkraczającym do rodzimej ramówki  - czyli mini-serialach – pomówią Agata Kulesza i Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. W spotkaniu z gwiazdami serialu „Diagnoza” TVN zobaczymy Adama Woronowicza, Szymona Piotra Warszawskiego i Józefa Pawłowskiego

Na SerialConie nie zabraknie blogerów, youtuberów, podcasterów zajmujących się serialami, którzy poruszą tematy i tytuły najszerzej dyskutowane w ostatnim roku, a także naukowców, zajmujących się serialem z perspektywy akademickiej. Porozmawiamy między innymi o rosyjskich adaptacjach serialowych przygód Sherlocka Holmesa, o dorosłej konfrontacji z serialami pamiętanymi z dzieciństwa (czy ich ponowne obejrzenie odziera je z mgiełki nostalgii?), o wartościach rodzinnych w kultowym „The Sopranos” czy o wpływie prezydentury Donalda Trumpa na amerykańskie seriale.

CANAL+ SerialCon jest wydarzeniem bezpłatnym dla publiczności, wystarczy wcześniej zapisać się on-line lub odebrać, już na miejscu, darmową wejściówkę.

Cykl wydarzeń, paneli i projekcji odbędzie się w terminie między 1 a 3 maja w ramach 11. Netia OFF CAMERA.

Program wydarzenia i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na:
https://www.facebook.com/serialcon/
https://offcamera.pl/wokol-festiwalu/canal-serialcon


AK
Netia OFF Camera
Ostatnia aktualizacja:  30.04.2018
Zobacz również
fot. Netia OFF Camera
„Have no Fear” z nagrodą w Chile
Jutro rusza Festiwal Filmów-Spotkań NieZwykłych
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll