PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
We wtorek 1 maja w sali teatralnej Cricoteki w Krakowie gościem specjalnym Małgorzaty Domagalik będzie jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów filmowych – Roman Polański. Spotkanie odbędzie się w ramach nowego cyklu „MasterClass - sztuka konwersacji”.
Tylko ten jeden raz zapraszamy na wspólną podróż i rozmowę o życiu, jego wartościach i sensie. O zawodowej pasji i o tym co dla wybitnego twórcy jakim jest Roman Polański najpiękniejsze i najważniejsze w zawodzie jaki uprawia. Goście będą mieli szansę uzyskać unikalny rodzaj dostępu do mistrza.

Zdobywca Oscara i twórca „Pianisty”, „Rzezi”, „Dziecka Rosemary”, „Noża w wodzie”, „Matni”, "Chinatown" czy "Tess" - dzień później na festiwalu Netia OFF CAMERA zaprezentuje najnowsze dzieło filmowe "Prawdziwa historia".

MasterClass – sztuka konwersacji to cykl kameralnych spotkań przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu Małgorzaty Domagalik w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Każde spotkanie zaczyna recital światowej sławy artysty z impresariatu im. Ludwiga von Beethovena. Po jego zakończeniu goście zasiadają do kolacji przy wspólnym stole, którą serwują najlepsi szefowie kuchni. Tylko na ten jeden wieczór tworzymy unikatową przestrzeń gdzie wyjątkowego charakteru nabiera to, że wraz z Gościem Specjalnym i Małgorzatą Domagalik przy stole zasiada jedynie 30 osób, co zapewnia niepowtarzalny charakter całego spotkania.

Do końca roku zaplanowanych jest jeszcze 9 spotkań z aktywnym udziałem gości, które odbywają się raz w miesiącu. Kolejna rozmowa już 21 maja 2018 roku z prof. Jerzym Stuhrem na 50. piętrze apartamentowca Złota44 w Warszawie.

Bilety można nabyć na www.hitsalonik.pl/masterclass.

Spotkania odbywają się dzięki wsparciu: Złota44, Cricoteka, Nespresso, Albert Riele, Fuji Film, Noble Concierge, Archidzieło, Max Benjamin, Remy Martin, Restauracje Plato, Genesis, Ole, Flaming&Co, Steinway&Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena.


AK
Edipresse
Ostatnia aktualizacja:  17.04.2018
Zobacz również
Trwa sesja Doc Lab Poland 2018
Paweł Królikowski nowym prezesem ZASP
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll