PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
start
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
start
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
start
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
start
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
start
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
start
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Połącz
Logowanie
Rejestracja
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
12 stycznia 2018 roku Polski Instytut Sztuki Filmowej podał składy stałych komisji eksperckich w Programie Operacyjnym Produkcja Filmowa.
Produkcja: film fabularny

Komisja 1
Michał Oleszczyk
Jan A.P. Kaczmarek
Maria Sadowska

Komisja 2
Jan Jakub Kolski
Jan Pawlicki
Paweł T. Felis

Komisja 3
Krzysztof Koehler
Wojciech Nowak
Marta Plucińska

Komisja 4
Tadeusz Lampka
Krzysztof Lang
Krzysztof Kłopotowski

Komisja 5
Małgorzata Szumowska
Joanna Kos-Krauze
Andrzej Saramonowicz

Produkcja: film fabularny gatunkowy

Juliusz Machulski
Agnieszka Smoczyńska
Jarosław Sokół

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1
Mariusz Pilis
Hanna Polak
Piotr Rosołowski

Komisja 2
Andrzej Fidyk
Barbara Pawłowska
Piotr Śliwiński

Komisja 3
Alicja Albrecht
Małgorzata Imielska
Anna Ferens

Komisja 4
Andrzej Gajewski
Mieczysław Bartłomiej Vogt
Ewa Szakalicka

Komisja 5
Bartosz Konopka
Paweł Kędzierski
Tomasz Madejski

Produkcja: film animowany

Komisja 1
Tomasz Bagiński
Paweł Dębski
Marcin Wasilewski

Komisja 2
Zbigniew Kotecki
Tomasz Siwiński
Marzena Nehrebecka

Komisja 3
Dorota Kobiela
Agnieszka Piechnik
Maciej Jakubczyk

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Wojciech Leszczyński
Joanna Łapińska
Magdalena Gałysz

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1
Krzysztof Zanussi
Piotr Zaremba
Piotr Woźniak-Starak

Komisja 2
Mariusz Łukomski
Magnus von Horn
Joanna Krauze

Komisja 3
Mirosław Krzyszkowski
Leszek Bodzak
Maciej Ślesicki

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1
Paweł Woldan
Robert Kaczmarek
Izabela Kiszka-Hoflik

Komisja 2
Paweł Nowacki
Krystyna Krauze
Mirosław Basaj

Komisja 3
Wojciech Staroń
Jacek Bławut
Grzegorz Pacek

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1
Wioletta Sowa
Leszek Nowicki
Wojciech Wojtkowski

Komisja 2
Jerzy Armata
Katarzyna Wilk
Paweł Biliński

Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Jan Naszewski
Aleksandra Kułakowska
Alicja Grawon-Jaksik

Produkcja: filmy fabularne pełnometrażowe mikrobudżetowe *

* Program realizowany w II połowie roku
WRÓB
PISF
Ostatnia aktualizacja:  18.01.2018
Zobacz również
Sławomir Grünberg: Liczą się dobre pomysły
Jan P. Matuszyński otwiera CinePOLSKA
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2018
Scroll