PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Polski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy rozpoczął filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystkich miłośników kina zapraszamy do licytowania niezwykłych przedmiotów i przeżyć podarowanych przez polskich filmowców.
Na stronie aukcje.wosp.org.pl trwa już ponad 50 aukcji.

W tym roku na koordynowanych przez PISF aukcjach można licytować wyjątkowe przeżycie - kolację z Robertem Więckiewiczem - jednym z najbardziej uznanych i rozchwytywanych polskich aktorów! W ufundowanym przez restaurację „U Kucharzy w Arsenale” wydarzeniu wezmą udział aż 4 osoby.

Nie zabrakło również unikatowych przedmiotów związanych z polskim kinem. Tylko na aukcji PISF-u można kupić wyjątkowy zestaw od twórców filmu "Twój Vincent", pierwszego w pełni namalowanego filmu pełnometrażowego na świecie, który zdobył Europejską Nagrodę Filmową 2017 i ubiega się o nominację do Oscara. Przedmiotem licytacji jest również fotos Magdaleny Cieleckiej z planu powstającego filmu "Ciemno, prawie noc" z autografem aktorki, światłomierz, którego w pracy m.in. nad filmami "Vabank" i "Dolina Issy" używał operator obrazu Jerzy Łukaszewicz, krzesło reżyserskie podpisane przez zdobywcę Oscara Pawła Pawlikowskiego, oryginalny scenariusz filmu „Jack Strong” z podpisami twórców a także sukienka zaręczynowa z filmu "Narzeczony na niby" (premiera kinowa 12 stycznia), w której zagrała Sonia Bohosiewicz.

Na filmowych aukcjach na rzecz WOŚP znalazły się również zaproszenia na premiery, książki, filmy na płytach DVD, plakaty z autografami twórców i akredytacje na najważniejsze polskie festiwale  filmowe, zestawy kinomana.

Więcej informacji o aukcjach znajdziecie Państwo w informacji prasowej na stronie PISF: http://www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/wyjatkowe-aukcje-filmowe-na-rzecz-wosp


AK
PISF
Ostatnia aktualizacja:  5.01.2018
Zobacz również
SFP przyznało „Złote Taśmy"
SMODO - rewolucja w branży animacji poklatkowej
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2023
Scroll