PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
„Prawdziwa miłość przychodzi, gdy się jej nie spodziewasz”, natomiast film „Plan B” trafi do kin 2 lutego. W nowym dziele Kingi Dębskiej w rolach głównych zobaczymy Kingę Preis, Romę Gąsiorowską, Edytę Olszówkę oraz Marcina Dorocińskiego (to jego kolejna współpraca z reżyserką – poprzednie „Moje córki krowy” obojgu przyniosły uznanie i zgromadził w kinach ponad 735 tys. widzów). W pozostałych rolach m.in. Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka, Agnieszka Żulewska, Piotr Polak i inni. Dziś prezentujemy plakat filmu.

– Robiłam ten film z myślą o sobie. Ja właśnie taki film chciałabym zobaczyć. Wiem też, że będzie się podobał mojej siostrze, moim przyjaciółkom, znajomym, mam nadzieję mojej córce (uśmiech). Nie umiem robić filmu z myślą o potencjalnym widzu, którego nie znam. Sądzę, że "Plan B"spodoba się widzom „Moich córek krów”, ale nie tylko im. Myślę, że to szersza propozycja. Przecież to o miłości. – mówi Kinga Dębska


 


– Kinga potrafi – być może dlatego, że studiowała w Pradze – opowiadać historie trochę czeskie, słodko-gorzkie, prawdziwe, jak w życiu. – podkreśla Marcin Dorociński."Plan B" to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

 


"Plan B" powstał na podstawie scenariusza Karoliny Szablewskiej – autorki pierwszej części „Listów do M.” oraz „Po prostu przyjaźń”.

MR
NEXT FILM
Ostatnia aktualizacja:  15.12.2017
Zobacz również
fot. materiały prasowe
4. edycja Międzynarodowych Warsztatów Filmowych KINOGRAPHE
Laureaci Nagród SFP 2017
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll