PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Najnowszy film twórcy „Chemii” opowiada o miłości w wielu jej odcieniach. W rola głównych m.in. Piotr Stramowski, Julia Kamińska i Piotr Adamczyk. Film wejdzie do kin 12 stycznia 2018 roku.
- Opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i „podkoloruje” rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach – piszą o filmie producenci.

- Mam nadzieję, że widzowie po obejrzeniu naszej komedii romantycznej poczują się odrobinę inni - lepsi, podbudowani i oczywiście radośniejsi - – mówi reżyser Bartosz Prokopowicz. - Że zobaczą w bohaterach samych siebie, bo filmowe postaci są bardzo blisko życia, pracują w realnych zawodach i funkcjonują w różnych rodzinnych układach. Ten film trafi zarówno do poszukujących prawdziwej miłości singli, jak i osób, które są w związkach. Tym pierwszym da potężną dawkę nadziei, a tym drugim poczucie, że warto doceniać swój związek i o niego dbać.

Julia Kamińska i Piotr Stramowski w filmie "Narzeczony na niby", fot. materiały prasowe.

W rolach głównych zobaczymy plejadę polskich aktorów, m.in. Piotra Stramowskiego, Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Ewę Kasprzyk, Andrzeja Grabowskiego i Janusza Chabiora.

Scenariusz napisała Katarzyna Sarnowska i Katarzyna Priwieziencew. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, kostiumy projektuje Anna Męczyńska, a scenografię – Melania Melak. Muzykę komponuje Radosław Łuka. Za produkcję odpowiada Agnieszka Odorowicz, Andrzej Papis i Maciej Sowiński. Producentem filmu jest TFP. Koproducentami są: Telewizja Polsat oraz Cyfrowy Polsat. Dystrybutorem filmu jest Dystrybucja Mówi Serwis. Film wejdzie do kin 12 stycznia 2018 roku.


Albert Kiciński
TFP
Ostatnia aktualizacja:  2.10.2017
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Zakończyła się 4. edycja Festiwalu Filmowego Kino Dzieci
10 europejskich projektów filmowych na Regiofund
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll