PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. O nagrody powalczy aż 11 produkcji ze Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.
Konkurs Filmów Krótkometrażowych powstał z połączenia dwóch wcześniejszych konkursów odbywających się w ramach gdyńskiego Festiwalu – Konkursu Fabularnych Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Młodego Kina. Zakwalifikowały się do niego filmy wyprodukowane przez cztery szkoły filmowe, akademię teatralną oraz licznych producentów, w tym debiutujących w ramach projektu „30 minut” realizowanego przez Studio Munka SFP.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 42. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH:

• „60 kilo niczego", reżyseria: Piotr Domalewski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Silver Frame

• „Badylok”, reżyseria: Karolina Kłapkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

• „Baraż”, reżyseria: Tomasz Gąssowski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Studio Filmowe Odeon

• „Casting”, reżyseria: Katarzyna Iskra, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

• „F63.9", reżyseria: Jarosław Sztandera, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Absolut Media

• „Fusy”, reżyseria: Kordian Kądziela, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

• „Heimat”, reżyseria: Emi Buchwald, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

• „Ja i mój tata", reżyseria: Aleksander Pietrzak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Aurum Film

• „Jerry", reżyseria: Roman Przylipiak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Haka Films

• „Kamienne chleby”, reżyseria: Sandeep Balhara, Klaudiusz Chrostowski, Taras Dron, Nastazja Gonera, Daniel Howlid, Kamil Krukowski, Robin Lipo, Aleksandra Maciejczyk, Justyna Mytnik, Eugeniusz Pankov, Joanna Satanowska, Marcin Strauchold, Maciej Rotowski, Mo Tan, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

• „Koniec widzenia”, reżyseria: Grzegorz Mołda, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

• „Krótki dystans”, reżyseria: Giovanni Pierangeli, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

• „Lew”, reżyseria: Tymur Jaszczenko, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: MKK Film Service

• „Milczenie polskich owiec”, reżyseria: Maciej Stuhr, produkcja: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie

• „Najpiękniejsze fajerwerki ever”, reżyseria: Aleksandra Terpińska, produkcja: Studio Munka SFP

• „Nazywam się Julita”, reżyseria: Filip Dzierżawski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Rubber Room Films

• „Nic nowego pod słońcem”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

• „Pars pro toto”, reżyseria: Katarzyna Łęcka, produkcja: Studio Munka SFP

• „Pola”, reżyseria: Edyta Rembała, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

• „Pustkowie”, reżyseria: Jakub Michnikowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

• „Spitsbergen”, reżyseria: Michał Szcześniak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: 34Film!

• „Totalna harmonia”, reżyseria: Roman Jarosz, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Alter Ego Pictures

• „Sweet Home Czyżewo”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

• „W grudniu po południu”, reżyseria: Filip Bojarski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

• „Wyzwolenie”, reżyseria: Veronica Andersson, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

• „Żabi król”, reżyseria: Arek Biedrzycki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego


Więcej o konkursowych filmach TUTAJ

42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku.
      
 
 
 
 

     


AK
FPFF
Ostatnia aktualizacja:  25.07.2017
Zobacz również
fot. Studio Munka-SFP
Transatlantyk Festival - Lodołamacz (cz. I). Rynek i self dystrybucja w Polsce
Szczegóły tegorocznej edycji Studia Nowe Horyzonty+
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll