PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Do obsady serialu Ultraviolet dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agaty Kuleszy, Michała Żurawskiego, Marka Kality i Bartłomieja Topy widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Czerwińską, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Annę Korcz i Patryka Pniewskiego. Premiera Ultravioletu odbędzie się jesienią 2017 r. na kanale AXN.

Magdalena Czerwińska wciela się w rolę Beaty Misiak, detektyw z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego komendy wojewódzkiej w Łodzi. Partneruje Michałowi Holendrowi (w tej roli Sebastian Fabijański) w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Czerwińska grała m.in. w takich filmach jak Bogowie Łukasza Palkowskiego i Pod mocnym aniołemWojciecha Smarzowskiego, a także w serialu Belfer.


Magdalena Czerwińska na planie serialu, fot. materiały prasowe


WUltraviolecie widzowie zobaczą także Annę Dereszowską. Grana przez nią Oliwia Cieślak to znacząca postać w odcinku o inteligentnym domu, w którym dochodzi do tragedii. Popularność przyniosły aktorce m.in. filmy Testosteron, Świadek koronny, Lejdis, Sęp i Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Można ją było oglądać również w serialach Glina, Przyjaciółki i Prawo Agaty.


Anna Dereszowska na planie serialu, fot. materiały prasowe


W rolę męża głównej bohaterki serialu, Oli (Marta Nieradkiewicz), wciela się Bartosz Gelner (Przystań, Sala samobójców, Płynące wieżowce). W serialu pojawią się też Anna Korcz (Na wspólnej, Chopin. Pragnienie miłości, Ja wam pokażę! i Ryś) i Patryk Pniewski (Belfer, To tylko komedia).


Patryk Pniewski na planie serialu, fot. materiały prasowe


Serial Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.


Bartosz Gelner na planie serialu, fot. materiały prasowe


Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa (Miasto 44, Sala samobójców) i Sławomir Fabicki (Miłość, Zbrodnia 2). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są Wendy West (Dexter, Czarna lista) i Barry Josephson (Kości, Zaczarowana, Bardzo Dziki Zachód).

 

Za realizację Ultravioletu odpowiada Opus Film (nagrodzona Oscarem Ida, Wymyk, Zbrodnia). Premiera serialu odbędzie się jesienią w AXN.

 

MR
SPT Networks
Ostatnia aktualizacja:  24.07.2017
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Szczegóły tegorocznej edycji Studia Nowe Horyzonty+
Znamy laureatów Transatlantyku
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll