PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Z początkiem marca Kino 3D Wytwórnia ruszyło z cyklem wydarzeń artystyczno-kulturalnych. Organizatorzy postanowili położyć nacisk na różnorodność repertuaru, przygotowując między innymi spotkania z intrygującymi osobami, recitale czy imprezy okolicznościowe, odbywające się w ciągu całego roku.
– Nasze Kino zmieniło swój dotychczasowy profil działalności i przestało działać repertuarowo. Nie zniknęło jednak z kulturalnej mapy Łodzi – mówi Mariola Wojtysiak, prezes TOYA Studios, operator kina. – Organizując różnego rodzaju wydarzenia, mamy nadzieję zapewnić naszym Gościom rozrywkę na wysokim poziomie.

Do tej pory w sali kinowej odbył się event w ramach akcji profilaktyki raka piersi „Łap za biust!” organizowany przez Agora S.A. oraz spotkanie z Marcinem Kydryńskim – dziennikarzem radiowej Trójki, fotografem, podróżnikiem, autorem wielu inspirujących książek oraz pomysłodawcą koncertów Siesta w Drodze, który opowiedział o swoich podróżach ze zdjęciami i muzyką w tle. Kino gościło również twórców "Bikini Blue" oraz kinomanów na uroczystej premierze tegoż filmu, a także Agnieszkę Żulewską – wspaniałą aktorkę młodego pokolenia w ramach Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, która opowiedziała o swojej profesji od tzw. kuchni.

To jednak nie wszystko. Już 27 maja w sali Kina 3D wystąpi Janusz Radek – aktor i wokalista, który zaprezentuje swoją najnowszą płytę zatytułowaną "Kim ty jesteś dla mnie", wykonując najpiękniejsze wiersze Haliny Poświatowskiej w autorskich i nowoczesnych aranżacjach. W ofercie oprócz koncertu znajduje się również kolacja w restauracji Four Colors Hotelu DoubleTree by Hilton. - Będzie to wyjątkowa okazja, aby połączyć wrażenia wizualne ze smakowymi – idealna do świętowania Dnia Matki –  podkreśla Mariola Wojtysiak.

Oprócz tego, istnieje możliwość zorganizowania w Kinie 3D różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, przyjęcia weselne czy spotkania w gronie przyjaciół.

Wszystkie informacje znaleźć można na stronie  kina http://www.kinowytwornia.pl/.


AK
Kino 3D Wytwórnia
Ostatnia aktualizacja:  25.05.2017
Zobacz również
fot. Kino 3D Wytwórnia
Zgłoś film na Ars Independent Festival
57. KFF: Kalejdoskop świata
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll