PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  29.04.2017
Ósma edycja Studia Nowe Horyzonty+ odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia podczas 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (3 – 13 sierpnia 2017).
Studio Nowe Horyzonty+ organizowane przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Creative Europe Desk Polska to cztery dni warsztatów i wykładów dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie młodym profesjonalistom wiedzy na temat międzynarodowego rynku filmowego, a także pomoc w określeniu drogi kariery w Polsce i za granicą.

Od tego roku Studio Nowe Horyzonty+ zmienia formułę i czeka na duety: reżyser-producent, którzy rozwijają swój pierwszy lub drugi pełnometrażowy film fabularny. Projekt na etapie developmentu  jest niezbędnym wymogiem do zgłoszenia.

Tegoroczne Studio Nowe Horyzonty+ będzie się koncentrować na kluczowych tematach dotyczących komunikacji i promocji projektów i twórców: Jak opowiadać o projekcie? Przy pomocy jakich narzędzi i w jaki sposób kształtować komunikację o swoim filmie na różnych etapach produkcji? W jaką stronę zmierza promocja i dystrybucja międzynarodowa? Czy odbiorcę można jeszcze czymś zaskoczyć? Kiedy zacząć i jak najlepiej budować zainteresowanie wokół filmu? Jak komunikować „siebie” mediom i branży filmowej?

Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę o zagranicznym rynku filmowym, nawiązać nowe kontakty branżowe oraz rozwinąć swój projekt. Program ma też pomóc budować świadomość o potencjale projektu oraz wspólnych i indywidualnych celach zawodowych reżysera i producenta.

Zgłoszenia na Studio Nowe Horyzonty+ przyjmowane są od 25 kwietnia do 9 czerwca 2017.  Reżyser i producent wypełniają formularze osobno (zgłaszają wspólny projekt).

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PO ANGIELSKU.

Wśród 20 uczestników ósmej edycji znajdzie się 10 osób z Polski (pięć duetów reżyser-producent) wybranych spośród zgłoszeń, a także 10 osób z zagranicy rekomendowanych przez partnerów wydarzenia.  Więcej informacji udziela koordynator wydarzenia: Weronika Czołnowska weronika.czolnowska@snh.org.pl

 
WRÓB
Creative Europe Desk Polska
Ostatnia aktualizacja:  29.04.2017
Zobacz również
fot. Creative Europe Desk Polska
TVN kończy sprzedaż Onetu
31. TNF. Mordercze popołudnie
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll