PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
W ramach tegorocznego Off Camera Pro Industry odbędą się warsztaty z ekspertką programu EAVE - Lindą Beath. - Czekamy na zgłoszenia producentów, którzy chcą poznać narzędzia niezbędne do rozwinięcia prowadzonej działalności - piszą organizatorzy.
Linda Beath to strateg biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej. Z jej porad korzystają najwięksi producenci z całego świata. Specjalizuje się w budowaniu strategii rozwoju dla film z branży audiowizualnej oraz w konstruowaniu planów finansowych, umożliwiających skompletowanie budżetu produkcyjnego. Jest ekspertką czołowych europejskich programów edukacyjnych.

Dzięki współpracy festiwalu Netia Off Camera, Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych i programu szkoleniowego EAVE Linda Beath przeprowadzi w Krakowie warsztaty ze strategicznego rozwoju firmy produkcyjnej. Warsztaty składać się będą z jednej czterogodzinnej, bardzo intensywnej sesji treningowej, w trakcie której uczestnicy przeprowadzą analizę swojej działalności gospodarczej i wyznaczą cele na kolejne lata rozwoju. W ramach Off Camera Pro Industry przeprowadzone zostaną dwie takie sesje, każda dla maksymalnie pięciu firm – w dniach 5 i 6 maja 2017.

  Organizatorzy zachęcają producentów do zgłaszania swojego udziału w warsztatach poprzez wysłanie zgłoszenia zawierającego krótki opis firmy oraz nazwiska uczestników warsztatu (wskazane jest by w szkoleniu wzięły udział dwie osoby, mające realny wpływ na podejmowane w firmie decyzje). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decydować będzie kolejność przesłanych zgłoszeń. Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim, uczestnicy powinni móc swobodnie komunikować się w tym języku. Dodatkowo Linda Beath przeprowadzi też serię indywidualnych, półgodzinnych spotkań - konsultacji z zakresu finansowania produkcji filmowej. Konsultacje dotyczyć będą projektów nad którymi pracują obecnie uczestnicy. By wziąć w nich udział, należy do zgłoszenia dodać opis zagadnienia, które producenci chcą poruszyć w kontekście realizowanego projektu.

Zgłoszenia, opatrzone tematem „Warsztaty z Lindą Beath”, należy przesyłać na adres  biuro@kipa.pl  do 28 kwietnia 2017. Udział w warsztatach i konsultacjach jest bezpłatny, uczestnicy muszą jednak pokryć koszty dojazdu i ewentualnego noclegu w Krakowie. Wszyscy uczestnicy warsztatów z Lindą Beath otrzymają darmową akredytację festiwalową, upoważniającą do udziału w wydarzeniach Off Camera Pro Industry.

Więcej o Off Camera Pro Industry: http://www.offcamera.pl/branza/info


WRÓB
Netia Off Camera
Ostatnia aktualizacja:  16.04.2017
Zobacz również
fot. Netia Off Camera
Kreatywna Europa: wyniki dofinansowań festiwali
"Asiunia...", czyli animowana opowieść o słynnej pisarce
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll