PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  15.02.2017
15 lutego startuje ShowMax - nowy serwis VOD, w którym będzie można obejrzeć polskie hity filmowe, premiery hollywoodzkich seriali i pozycje z szerokiej biblioteki znanych tytułów filmowych i telewizyjnych.
Po rejestracji na www.showmax.com użytkownicy mogą cieszyć się filmami i serialami w jakości HD w dowolnych ilościach bez reklam, oglądać je przez internet na komputerze, telewizorze, tablecie czy telefonie. Dostępna jest również funkcja Ściągnij, dzięki której można legalnie pobierać dowolne tytuły i odtworzyć je bez konieczności połączenia z internetem na urządzeniach mobilnych. Od dziś każdy może wypróbować ShowMax w ramach 14-dniowego okresu próbnego. Później płatności dokonać można za pomocą kart kredytowych i debetowych, usługi PayPal oraz telefonu w ramach umowy z T-Mobile, Plus, Orange i Play lub kart pre-paid.

ShowMax jest częścią globalnej grupy Naspers, jednego z największych inwestorów w internet, technologię i rozrywkę na świecie, w Polsce m.in. właściciela portalu OLX. ShowMax został założony w 2015 roku w RPA. Polska jest pierwszym rynkiem w Europie, gdzie powstał lokalnie zaprojektowany serwis.

- Uważamy, że pirat to źle obsłużony klient - dlatego w odpowiedzi na potrzeby widzów chcemy zaoferować dobrą rozrywkę w cenie przystosowanej do rynku. Wkrótce chcemy również stać się producentem światowej klasy polskich seriali i filmów na pełen etat. Uważamy, że we współpracy z lokalnymi, świetnymi twórcami będzie to wkrótce możliwe - zapowiedział Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający ShowMax CEE.ShowMax rozpoczął strategiczną współpracę z najwybitniejszymi polskimi reżyserami, m.in. z Patrykiem Vegą i Wojtkiem Smarzowskim. Już teraz widzowie mogą cieszyć się bijącym wszelkie rekordy popularności, stworzonym przez Roberta Górskiego serialem komediowym „Ucho Prezesa”. W tym roku w ShowMax zobaczymy 20 premierowych odcinków i dodatkowe odcinki specjalne, dostępne wyłącznie w serwisie.

W ramach współpracy z lokalnymi partnerami ShowMax podpisał również umowę z dystrybutorem filmowym Kino Świat, dzięki której użytkownicy ShowMax będą mieli dostęp do najświeższych polskich produkcji filmowych. Już teraz oglądać można ubiegłoroczny hit „Pitbull. Nowe Porządki”, zaś kolejna część cyklu Patryka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety” pojawi się już jesienią 2017 roku. Wkrótce będzie można zobaczyć również „Planetę Singli” - najlepszą komedię romantyczna ubiegłego roku, zaś w kwietniu obejrzeć wzbudzającą wiele emocji produkcję "Smoleńsk". Oprócz nowości, fani polskiego kina otrzymają dostęp do najlepszych pozycji z ostatnich lat, m.in. do filmów: „Bogowie”, "Miasto 44", „Body/Ciało” czy "Służby specjalne" i wielu innych.

Zagraniczne seriale, które pojawią się w ShowMax to świeże pozycje ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, m.in. „New Blood” i „Incorporated”, jak również te dostępne dla użytkowników ShowMax na wyłączność, m.in. „Fargo”, „Channel Zero”, „Lucky Man”, „SSGB” czy „Eyewitness”. W serwisie pojawią się także nowe sezony kultowych już produkcji od razu po emisji w Stanach Zjednoczonych: „Fargo” (sezon 3) z Ewanem McGregorem czy „Billions” (sezon 2).

Nie zabraknie też wielkich amerykańskich hitów i evergreenów. Dzięki umowom podpisanym z wytwórniami hollywoodzkimi w ShowMax znajdą się serie "Transformers", „Mission Impossible” czy „Indiana Jones”, kolekcja filmów Woody’ego Allena, a wkrótce także "Szybcy i wściekli" czy kultowa już seria „Rocky” i ulubiony program dla fanów motoryzacji „Top Gear”. To tylko niektóre z setek tytułów, jakie dostępne będą w ShowMax.

W sekcji Dzieci najmłodsi znajdą filmy i seriale animowane oraz fabularne przystosowane do wieku, m.in. "Madagaskar 3", "Jak wytresować smoka" czy najnowsza animacja "Ratchet i Clank". Na pozostałe profile rodzice mogą założyć blokadę PIN, dzięki której mają pewność, że dzieci nie obejrzą nieodpowiednich dla nich treści i będą mogły oglądać ulubionych bohaterów w bezpiecznym środowisku bez reklam.

Dla korzystających z urządzeń mobilnych, ShowMax umożliwia również ograniczenie zużycia danych - wystarczy zaznaczyć preferencje w ustawieniach konta lub odtwarzaczu.

W ramach jednego konta użytkownicy mogą oglądać ShowMax na dwóch urządzeniach jednocześnie, utworzyć można aż 14 profili, w tym dla najmłodszych, starszych dzieci i dorosłych. Dostęp do polskich hitów filmowych, premier hollywoodzkich seriali i pozycji z szerokiej biblioteki znanych tytułów filmowych i telewizyjnych można uzyskać za 19,99 zł.

www.showmax.com. 


AK
ShowMax
Ostatnia aktualizacja:  15.02.2017
Zobacz również
fot. ShowMax
[wideo] „Gwiazdka Muminków” – reportaż z realizacji
Berlinale 2017: Kuba Czekaj nagrodzony za projekt "Sorry Polsko"
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll