PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Do 1 września 2016 roku trwa nabór zgłoszeń do udziału w tegorocznej edycji warsztatów Warsaw Next. Wydarzenie, organizowane już po raz szósty, odbędzie się w dniach 13-16 października w ramach 32. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Warsaw Next to warsztaty skierowane do młodych twórców, studentów szkół filmowych i artystycznych, którzy jeszcze nie zrealizowali swojego debiutu. W czasie czterodniowych warsztatów odbędzie się szereg spotkań, wykładów i dyskusji poświęconych najważniejszym zagadnieniom dotyczącym produkcji, dystrybucji i promocji filmów na rynku polskim i międzynarodowym. Udział w warsztatach będzie dla młodych twórców okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim zdobycia praktycznej wiedzy na temat rynku filmowego.

Co roku, do udziału w Warsaw Next zapraszani są polscy i zagraniczni goście – m.in. producenci, przedstawiciele festiwali, dystrybutorzy i twórcy o znaczącym dorobku filmowym. Dotychczas uczestnicy warsztatów mieli okazję usłyszeć o pracy w branży filmowej od wielu uznanych ekspertów i filmowców m.in. Seana Bakera (reżysera wielokrotnie nagradzanych filmów m.in. – "Mandarynka", "Gwiazdeczka"), Nika Powella (dyrektora londyńskiej szkoły filmowej NFTS), Piotra i Łukasza Dzięciołów (producentów z firmy Opus Film) czy Sławomira Salamona (dystrybutora z Forum Film). Listę tegorocznych gości będzie można znaleźć na stronie festiwalu pod koniec września.

Aby zgłosić się do udziału w Warsaw Next należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem - https://goo.gl/forms/hhEOxLIwAOIBAir62 - a także przesłać mailowo zdjęcie. Spotkania podczas Warsaw Next odbędą się m.in. w języku angielskim, dlatego jego znajomość jest wymagana. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie pokrywają kosztów przejazdu i zakwaterowania.
AK
Warszawski Festiwal Filmowy
Ostatnia aktualizacja:  1.08.2016
Zobacz również
fot. WFF
Trwa nabór filmów na festiwal EMiGRA 2016
Piotr Adamczyk nie do poznania w nowej koprodukcji
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll