PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Wśród artystów występujących na 35. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film znaleźli się między innymi: Smolik, Kim Nowak, czy L.U.C.
SCENA MUZYCZNA
Minibrowar Kowal // 21-24 czerwca, godz. 22.00

21 czerwca
KIM NOWAK
Znani z hiphopowej sceny bracia Waglewscy (Fisz i Emade) rockowy projekt Kim Nowak powołali do życia we współpracy z gitarzystą Michałem Sobolewskim w roku 2008. W 2010 wydali imienny album, promowany przez utwór „Szczur”. Płyta zdobyła nominację do Fryderyka i została doceniona przez krytykę i publiczność. Drugi longplay formacji – „Wilk” – ukazał się w 2012 roku. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach. W Koszalinie będzie bardzo energetycznie i jeżeli ktoś na koncertach planuje dyskretnie potupać nóżką trzymając szklankę piwa, koniecznie musi się wycofać w dalsze kąty klubu.

22 czerwca
KWINTET ŁUKASZA KORYBALSKIEGO – „CAŁE MNÓSTWO MIŁOŚCI”
„Całe mnóstwo miłości” to tytuł filmu Bartka Kaczmarka z 2014 roku. Skomponowana do niego przez Łukasza Korybalskiego muzyka została wyróżniona w Koszalinie Dyplomem Honorowym. Kompozycje nawiązują stylistycznie do polskiego jazzu z lat 60., szeroko wykorzystywanego w kinie z tamtego okresu. W kwintecie grają: Łukasz Korybalski (trąbka), Borys Janczarski (saksofon), Michał Tokaj (fortepian), Andrzej Święs (kontrabas) i Sebastian Kuchczyński (perkusja) – znani zarówno z autorskich projektów, jak i ze współpracy z czołówką polskiej sceny muzycznej.

23 czerwca
L.U.C
Koncert „Przekrój” nawiązuje do albumu o tym samym tytule, który został przygotowany z okazji 11-lecia twórczości artysty i na którym znalazły się utwory wybrane przez fanów, wyrwane z kontekstu konceptualnych przypowieści, jakimi zwykle są albumy L.U.Ca. Podczas koncertu będzie można usłyszeć wybrane przez fanów utwory prezentowane w luźnej, klubowej formule, połączone z charakterystyczną dla L.U.Ca energią i charyzmą.
24 czerwca

MARY KOMASA
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka .Uczyła się gry na fortepianie, potem na organach i klawesynie. Studiowała też śpiew operowy. W bardzo młodym wieku przeniosła się do Paryża, a stamtąd do Berlina, gdzie poznała Guya Sternberga. We współpracy ze słynnym producentem wydała swój debiutancki album „Mary Komasa”. W jej muzyce słychać echa brzmień gospel, bluegrass, klasycznego rocka, a także New Wave czy ambitnej muzyki filmowej.
 
25 czerwca
SMOLIK/KEV FOX
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Pierwszym nagranym razem utworem artystów był „L.O.O.T.T”, który znalazł się na płycie „4” Smolika. Ich wspólny album „Smolik//Kev Fox” jest jednym z najlepiej ocenianych 2015 roku, a pochodzący z krążka singiel „Run” przez wielu uznawany jest za utwór roku. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal Keva przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich Smolika, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż.

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 22.00 w klubie Minibrowar Kowal w Koszalinie. Wstęp jest bezpłatny.
Organizatorami 35. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film są: Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Miasto Koszalin i Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Festiwal Młodzi i Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski.PZ
MiF
Ostatnia aktualizacja:  15.06.2016
Zobacz również
Rusza sprzedaż akredytacji na Festiwal Filmowy w Gdyni
"Warcraft: Początek" podbija polskie kina
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll