PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  30.11.2015
30 listopada 2015 Cinema City uruchamia program Unlimited, oferujący możliwość oglądania filmów 2 D bez limitu na dużym ekranie, we wszystkich 33 kinach Cinema City w Polsce. Za stałą opłatą uczestnik programu może korzystać z oferty kina codziennie.
Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów na dużym ekranie, w 33 kinach Cinema City, w 22 miastach w Polsce. Uczestnicy programu mogą korzystać z oferty kina bez limitów, każdego dnia, za stałą miesięczną opłatą uiszczaną przez co najmniej 12 miesięcy (lub z góry). Karta Unlimited jest kartą imienną. Do programu Unlimited mogą przystąpić osoby pełnoletnie. Karta Unlimited dostępna jest w dwóch wariantach:

- Unlimited Polska bez Warszawy  - abonament 42 zł/miesiąc lub 504 zł/rok  
 dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
- Unlimited Polska – abonament 49 zł/miesiąc lub 588 zł/rok
dostęp do wszystkich kin Cinema City w PolsceCzłonkowie programu Unlimited:
- kupują bilety na seanse 2D bez żadnych dopłat,
- mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkakrotnie w ciągu jednego dnia,
- biorą udział w pokazach tylko dla posiadaczy kart Unlimited,
- posiadający abonament Unlimited Polska bez Warszawy, mogą korzystać z oferty filmowej w Warszawie, wówczas zakup biletów będzie wiązał się dopłatą 4 zł za bilet,
- po upłynięciu 12 miesięcy umowa zostaje przedłużona na czas nieokreślony.  Po tym okresie użytkownik może z niej zrezygnować w każdym momencie.

Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park czy Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży z kartą Unlimited.

Dołączenie do programu Unlimited jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie www.cinema-city.pl/unlimited i zacząć korzystać z swojej karty bezpośrednio po jego wypełnieniu. W każdym kinie Cinema City, utworzono strefę Unlimited, gdzie klient może uzyskać więcej informacji na temat karty Unlimited, dowiedzieć się o zasadach działania programu, jak również dołączyć do programu i cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmowych hitów, już podczas tej samej wizyty w kinie.

- Polska, to drugi kraj po Wielkiej Brytanii, w którym wystartował program Cinema City Unlimited. Jesteśmy przekonani, że nowa oferta zostanie z entuzjazmem przyjęta przez polskich widzów – podsumowuje akcję Mooky Greidinger – CEO Cineworld Group.


O Cinema City:

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest drugim operatorem kinowym w Europie i Izraelu. Cinema City to marka nr 1 w Polsce, z największym udziałem rynkowym wśród kin sieciowych, prowadząca 33 multipleksy w 22 miastach Polski, 5 wielkoformatowych kin IMAX oraz 3 multimedialne sale ŠKODA 4DX™. Grupa Cineworld obecna jest w 9 krajach, posiada 216 multipleksów z 1999 ekranami, wśród nich 25 wielkoformatowych kin IMAX oraz 12 sal 4DX. Pierwsze kino grupy zostało otwarte w 1930 roku w Hajfie, w Izraelu. Ekspansja do Europy Środkowej miała miejsce w 1997 roku.  W Polsce pierwsze kino Cinema City wraz pierwszym wielkoformatowym kinem IMAX zostało otwarte w 2000 roku.

AK
Cinema City
Ostatnia aktualizacja:  30.11.2015
Zobacz również
fot. Cinema City
Spotkanie z Markiem Koterskim
Koniec zdjęć do nowego filmu Arkadiusza Jakubika
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll