PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę - oto, co zobaczymy w drugiej serii popularnego serialu TVP.
Jak Carmen poradzi sobie z powrotem do „normalnego życia” i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?  Drugi sezon serialu sensacyjnego „Krew z krwi” wyreżyserował Jan Komasa. Ostatni klaps na planie padł 6 marca 2015 roku. Emisja pierwszego odcinka nowej serii już 12 kwietnia br. na antenie TVP2.
 
„Krew z krwi 2” to kontynuacja historii Carmen (w tej roli Agata Kulesza) – matki trojga dzieci, wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć jego rolę, by chronić własną rodzinę. Z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne Carmen zamienia się w piekło zbrodni i przestępstw, które w finale pierwszej serii doprowadzają Carmen do dramatycznej decyzji: ucieczki z Polski. W drugim sezonie Carmen powraca do kraju. Głównym powodem decyzji o powrocie jest kondycja psychiczna córki, Natalii. Dziewczyna nigdy nie pogodziła się ze śmiercią ojca, ma również pretensje do matki, że nie była przy niej w chwili jego śmierci. Po powrocie Carmen próbuje ułożyć sobie życie z dala od świata, przed którym uciekła kilkanaście miesięcy wcześniej. Nie kontaktuje się z dawnymi znajomymi i rodziną, ma nową tożsamość, poznaje też mężczyznę, z którym zaczyna budować bliższą relację.

Niestety okazuje się, że odcięcie się od dawnego życia nie jest proste i Carmen znów musi skonfrontować się z bratem i ojcem. Nie ufa im, ale jednocześnie nie może się od nich uwolnić emocjonalnie. Gdy staje przed sądem i zeznaje przeciwko najbliższej rodzinie, musi dokonać trudnego wyboru. Powrót Carmen okazuje się niewygodny także dla innych osób związanych ze światem przestępczym, a jej zeznania zagrażają wielu członkom mafii. Życie Carmen i jej dzieci  ponownie jest zagrożone…

Obok Agaty Kuleszy na ekranie ponownie pojawią się: Andrzej Andrzejewski, Iwona Bielska, Iza Kuna, Jerzy Grałek, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, a także najmłodsze pokolenie aktorów: Maciej Musiał, Małgorzata Kozłowska i Natan Czyżewski. W drugim sezonie pojawią się liczne nowe wątki i nowi bohaterowie, a do obsady dołączą m.in.: Bartłomiej Topa, Jacek Poniedziałek, Adam Woronowicz, Gabriela Muskała, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis, Przemysław Bluszcz, Piotr Głowacki, Tomasz Sobczak, Wiesław Komasa, Bartosz Gelner, Antoni Królikowski. Serial "Krew z krwi", który jest oparty na holenderskim formacie „Penoza”, wyprodukowała firma Endemol Polska.
 
MZ
TVP2
Ostatnia aktualizacja:  2.04.2015
Zobacz również
fot. TVP
Barbara Sass-Zdort nie żyje
"Movies from the Heart of Poland" w Łodzi
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll