PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Kontynuacja przeboju z 2011 roku będzie miała premierę już w listopadzie.
Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli: Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska, Marcin Perchuć, Magdalena Lamparska, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Marta Żmuda-Trzebiatowska. Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer, za zdjęcia odpowiada Marian Prokop. Kinowa premiera tytułu planowana jest na listopad tego roku.


Maciej Zakościelny i Małgorzata Pieczyńska w filmie "Listy do M.2", fot. TVN.

O tym, że miłość jest najpiękniejszym prezentem, przekonają się bohaterowie filmu "Listy do M.2", którzy w jeden, wyjątkowy dzień w roku odkryją siłę miłości, nadziei i przebaczenia. Czy zmieni to ich życie już na zawsze?

„Listy do M. 2” to komedia bardzo romantyczna, świąteczna w klimacie i pełna gwiazd. To wzruszająca opowieść o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda.


Maciej Dejczer i Tomasz Karolak na planie filmu "Listy do M.2", fot. TVN.

Film jest kontynuacją przebojowej komedii "Listy do M.", którą w kinach zobaczyło ponad 2, 5 miliona Polaków. Powrócą główni bohaterowie pierwszej części ale pojawią się także nowe postacie, które wpadną w świąteczno-miłosne tarapaty. Twórcom filmu i tym razem udało się zaprosić do projektu wyśmienitą gwiazdorską obsadę. Na planie spotkają się znani z pierwszej części: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Anna Matysiak, Agnieszka Wagner, Katarzyna Zielińska, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Do nich dołączają Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Nikodem Rozbicki, Krzysztof Stelmaszyk oraz Maciej Zakościelny

Film powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego (autora scenariusza do pierwszej części "Listów do M.") i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem „Listów do M. 2” jest Maciej Dejczer, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także scenografka Joanna Kaczyńska oraz kostiumograf Maria Bulanda i Robert Adamczyk. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentami tytułu są Dariusz Gąsiorowski i Marta Grela-Gorostiza. Zdjęcia do filmu realizowane są głownie w Warszawie i potrwają do początku kwietnia. Premiera w kinach w całej Polsce przewidziana jest na listopad 2015 roku.
PZ
TVN/ SFP
Ostatnia aktualizacja:  26.02.2015
Zobacz również
fot. TVN
Zwycięzca konkursu Done in 60 Seconds
Fabuła, dokument i animacja – premiery Studia Munka
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll