PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  24.08.2014
W najbliższy poniedziałek 25 sierpnia 2014 roku zostaną rozdane nagrody Emmy. HBO pokaże bezpośrednią relację z 66. ceremonii rozdania nagród w nocy z poniedziałku na wtorek o godz. 2:00. W tym roku galę poprowadzi Seth Meyers.
Nagrody Emmy, nazywane telewizyjnymi Oscarami, przyznawane są od stycznia 1949 roku. Podczas ceremonii zobaczyć można będzie największe gwiazdy ekranu. Wśród prezentujących nominowanych na scenie pojawią się Halle Berry, Woody Harrelson, Julianna Margulies, Adam Levine, Matthew McConaughey, Julia Roberts czy Gwen Stefani.

  W 2014 roku HBO otrzymało 99 nominacji - najwięcej spośród wszystkich stacji telewizyjnych czternasty rok z rzędu. Serial "Gra o tron" otrzymał 19 nominacji m.in. dla najlepszego serialu obyczajowego, dla najlepszych aktorów drugoplanowych – Peter Dinklage i Lena Headey, oraz w kategoriach najlepszy scenariusz (David Benioff - D.B. Weiss) oraz najlepsza reżyseria (Neil Marshall). Serial "Detektyw" otrzymał 12 nominacji m.in. za najlepszy serial obyczajowy, najlepszą reżyserię (Cary Joji Fukunaga), najlepszy scenariusz (Nic Pizzolatto) oraz dla najlepszego aktora w serialu obyczajowym (Woody Harrelson i Matthew McConaughey).


"Odruch serca" produkcji HBO - do obejrzenia także podczas bezpłatnych projekcji HBO na Festiwalu Filmowym w Gdyni, fot. HBO

Film produkcji HBO "Odruch serca" uzyskał 16 nominacji, w tym za najlepszy film telewizyjny oraz dla najlepszych aktorów w filmie telewizyjnym (Julia Roberts oraz Mark Ruffalo). Dodajmy, że ten film zostanie pokazany na 30. Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach sekcji HBO.  Wśród pozostałych nominowanych produkcji HBO znalazły się również: "Dolina Krzemowa" w kategorii najlepszy serial komediowy, serial "Dziewczyny" w kategorii najlepsza aktorka w serialu komediowym (Lena Dunham), "Newsroom" w kategorii najlepszy aktor w serialu obyczajowym (Jeff Daniels), "Zakazane imperium", "Figurantka" oraz "Treme".

Widzowie HBO będą mogli obejrzeć bezpośrednią relację z gali rozdania Emmy w wersji oryginalnej w nocy z 25 na 26 sierpnia o godz. 2.00. Skróconą wersję ceremonii w polskiej wersji językowej będzie można obejrzeć w sobotę, 30 sierpnia o godz. 20.00 w HBO2.

 

WRÓB
HBO
Ostatnia aktualizacja:  24.08.2014
Zobacz również
VOD ciągle w górę
TV Puls w HD
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll