PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
- To co wyróżnia ten film, to bardzo ciekawe spojrzenia na temat poszukiwania miłości - uważa odtwórczyni jednej z ról w "Facecie (nie)potrzebnym od zaraz".
- Kobiety, które potrzebują uporządkowania, singielki, osoby zamknięte lub niezbyt dobrze czujące się w związkach, mogą znaleźć w tym filmie coś, co je uruchomi. Albo w żartobliwy sposób pokaże, że to coś naturalnego, że kobieta potrzebuje równowagi, porządku i miłości.” – mówi Joanna Kulig, filmowa przyjaciółka Zosi w filmie Weroniki Migoń "Facet (nie)potrzebny od zaraz".- Kobiety zawsze marzą o księciu z bajki, ale w pewnym momencie trzeba zdać sobie sprawę z tego, że są to tylko marzenia. Nie jesteśmy ludźmi idealnymi, ale połączenie ze sobą dwóch „nieidealności” może dawać szczęście i być piękne. I to jest super! - dodaje Joanna Kulig.

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?MZ
Kino Świat
Ostatnia aktualizacja:  10.02.2014
Zobacz również
fot. Kino Świat
Lenistwo przekute w punktualność
Kinopolska. Tu się rozmawia
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll