PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Szkoła Wajdy przedłuża nabór do Programu dla Kreatywnych Producentów – jedynego programu w Polsce adresowanego do tych, którzy chcą łączyć talenty organizacyjne i biznesowe z pasją do opowiadania historii. Zainteresowani mają czas do 30 września.

Program dla Kreatywnych Producentów adresowanych jest do tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności czytania i twórczego analizowania tekstu scenariusza, lepiej zrozumieć istotę pracy scenarzysty, reżysera, operatora, montażysty, a także  poszerzyć swoją wiedzę z obszaru finansowania produkcji filmowej, przygotowywania pakietu produkcyjnego, developmentu, koprodukcji, promocji i dystrybucji – czyli tych obszarów, które są decydujące dla kształtu przyszłego filmu i strategii jego realizacji.

Każdy z uczestników programu ma możliwość pracy nad  konkretnym projektem filmowym – fabularnym, dokumentalnym lub animacją – rozwijając go zarówno od strony scenariuszowej jak i produkcyjnej. Projekt ten można zgłosić na etapie naboru lub wybrać go później w porozumieniu z organizatorami programu.
 
Absolwenci Programu dla Kreatywnych Producentów, to ludzie, którzy w większość aktywnie pracują jako producenci i kierownicy produkcji. Wielu z nich założyło własne firmy, inni dołączyli do zespołów czołowych polskich producentów.

Stałymi konsultantami i wykładowcami programu są: Andrzej Mellin (PWSFTviT w Łodzi) i Katarzyna Ślesicka (Szkoła Wajdy) - autorzy programu, Ole Wendorff-Oestergaard (Platige Image) oraz Anna Wydra (nominowana do Oskara za "Królika po berlinsku"; właścicielka firmy Otter Films). Cykliczne i gościnne zajęcia prowadzą: Milenia Fiedler, Ewa Puszczyńska, Piotr Kobus, Jakub Duszyński, Jacek Bławut, Greg Zgliński, Jan Naszewski, oraz eksperci zagraniczni, m.in. Linda Beath, Oliver Schütte, Susan Wendt oraz Stephen Cleary.
 
Nabór trwa do 30 września. Informacje o rekrutacji można znaleźć TUTAJ>>>


RP
Wajda School
Ostatnia aktualizacja:  17.09.2013
Zobacz również
Montaż jako środek wyrazu w filmie
Specjaliści z Hollywood w Alvernia Studios
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll