PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  20.12.2012
21 grudnia 2012 r. Helios otworzy swoje pierwsze kino w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej. W repertuarze kina znajdą się filmy 3D, największe światowe hity filmowe i najnowsze produkcje polskie.
 
Helios w Bydgoszczy przygotował miejsca dla ponad 1100 widzów w 7 salach kinowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt nagłaśniający i projekcyjny umożliwiający wyświetlanie filmów w technologii 3D.


Sala kinowa, fot. SFP

W weekend otwarcia kina w dniach 21-23 grudnia 2012 r. widzowie będą mogli kupić bilety na filmy  w okazyjnych cenach 14 zł (seanse 2D) i 17 zł (seanse 3D).

W najbliższym czasie kino Helios zaprosi na pokazy przedpremierowe świątecznego hitu filmowego „Hobbit: Niezwykła podróż”, które już od 25.12.2012 r. na ekranach nowego kina Helios w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Film będzie pokazywany w wersji 2D lub 3D z dubbingiem lub z napisami. Każdy widz będzie mógł wybrać wersję dla siebie.
Dodatkowo od dnia otwarcia kina przypominamy film rodzeństwa Wachowskich pt.: „Atlas Chmur”. Najmłodszych widzów zapraszamy na ciepłą bajkę ,,Dino Mama” w wersji 2D i 3D oraz „Renifer Niko ratuje Brata”, a także familijną animację przygodową „Strażnicy marzeń”.

Widzowie mogą dokonać rezerwacji i zakupu biletów na seanse w kinie Helios w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy przez internet na stronie www.helios.pl, na której dostępny też będzie szczegółowy repertuar kina.

Helios S.A. jest drugim największym operatorem kin wielosalowych w Polsce. Spółka rozpoczęła działalność w 1993 r. Dzięki rozwojowi organicznemu oraz udanym przejęciom Helios stworzył ogólnopolską sieć kinową, w której skład wchodzi 31 scyfryzowanych kin, w których znajduje się 166 sal kinowych i blisko 36 tys. miejsc siedzących. Kina sieci Helios są obecne w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu.


EJ
inf. prasowa
Ostatnia aktualizacja:  19.12.2012
Zobacz również
Czy poznańskie Studio ocaleje?
Telewizja Niezależna Wildsteina i Sakiewicza
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll