PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Autor "Blokersów" i "Gwiazdora" wchodzi do ścisłego kierownictwa popularnego tygodnika. Jako zastępca Michała Kobosko, Sylwester Latkowski będzie m.in. odpowiadał za rozwój tygodnika w elektronicznych kanałach komunikacji oraz w mediach społecznościowych.

Od maja 2012 roku Sylwester Latkowski kieruje zintegrowanym newsromem internetowym odpowiedzialnym za redakcję serwisów należących Platforma Media Group, w tym Wprost.pl. Jest też autorem i współautorem publikacji na łamach tygodnika, w tym także artykułów poświęconych sprawie Amber Gold oraz – wraz z Michałem Majewskim – tekstu na temat pracy Michała Tuska dla linii lotniczych OLT. -"To właśnie publikacje związane z Amber Gold zdecydowały o tym, że "Wprost" w sierpniu ponownie był najczęściej cytowanym tygodnikiem opinii w Polsce", pisze firma w komunikacie prasowym na stronach www. 


 
Sylwester Latkowski to reżyser, scenarzysta, dziennikarz, producent filmów i wydawnictw fonograficznych; autor filmów: „To my, rugbiści” (2000), "Blokersi" (2001; wyróżniony tytułem „As EMPiK-u”), „Pub 700” (2002; uznany za Najlepszy Dokument na festiwalu filmowym w Kazimierzu), "Gwiazdor" (2002), „Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku” (2003), „Klatka” (2003), „Kamilianie” (2003; w 2004 otrzymał nagrodę na Ogólnopolskim Przeglądzie Katolickich Programów Telewizyjnych i Radiowych), „Śledczak” (2004), „Pedofile” (2005), „Zabić Papałę” (2008), „Ścigany” i  "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy"(z Piotrem Pytlakowskim, 2010) , „Ostatnia Wieczerza” (2011). "Człowiek z Lasu. Polska lokalna" (2012). Prowadził i reżyserował programy telewizyjne: „Nakręcona noc” i „Konfrontacja”. Autor cyklu telewizyjnego "Granice kariery" (2012). W 2001 roku otrzymał wyróżnienie Fundacji Kultury za książkę „Pamiętam jak...”. Jest także autorem książek "Zabić Papałę" (2008) i "Polska mafia" (2011) oraz wspólnie napisanych z Piotrem Pytlakowskim "Olewnik. Śmierć za 300 tysięcy" (2009), "Przykrywkowcy" (2010) i "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" (2010) oraz "Biuro Tajnych Spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego" (2012). Jest czynnym użytkownikiem portali społecznościowych - Twitter: @LatkowskiS, Facebook: http://www.facebook.com/LatkowskiSylwester


WRÓB
Point Group
Ostatnia aktualizacja:  28.09.2012
Zobacz również
Filmoteka: unikatowa kolekcja plakatów już w sieci
Uwaga - konkurs na film krótkometrażowy!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll