PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
21 września rusza 2. warszawska edycja międzynarodowego konkursu filmowego  48 Hour Film Project. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość przeżycia ekstremalnego filmowego weekendu, którego zwieńczeniem będzie udział w międzynarodowym festiwalu Filmapalooza i walka o pokaz swojego filmu w Cannes.

Fundacja Przestrzeń Filmowa wraz ze swoimi Partnerami – Mazowieckim Funduszem Filmowym, Kinem Praha, PWSFTviT oraz MillionYou.com po raz kolejny zamieni przestrzeń miejską w 48 godzinny plan filmowy.
Podczas piątkowego wieczoru (21.09.2012 godz.18:00), zarejestrowane wcześniej ekipy na stronie internetowej (www.48hfpwarsaw.pl) otrzymają rekwizyt, bohatera, linijkę dialogu oraz gatunek, które muszą zostać wykorzystane w filmie. Na jego zrobienie zespoły mają 48 godzin. W niedzielę wieczorem (23.09.2012 do godz. 19:30) muszą oddać gotowe filmy. W ciągu tygodnia w kinie Praha odbędą się projekcje filmów konkursowych. W międzyczasie członkowie Jury 48HFP Warsaw, w skład którego wchodzą: znany krytyk filmowy Tomasz Raczek (Przewodniczący), znany aktor Arkadiusz Jakubik (już niedługo do kin wejdzie film z jego udziałem "Jesteś Bogiem"), Katarzyna Orysiak - selekcjonerka i organizatorka festiwalu FILMY ŚWIATA ALE KINO+ i Mitja Okorn - reżyser największego hitu filmowego ostatnich lat "Listy do M.", ocenią zgłoszone prace i wyłonią zwycięzców. 48 Hour Film Project w Warszawie zakończy się 29 września uroczystym wręczeniem nagród.

Główną nagrodą jest uczestnictwo w międzynarodowym etapie 48HFP w Los Angeles i prezentacja filmu na festiwalu FIlmapalooza. To tam zwycięski film będzie walczyć o nagrodę pieniężną i pokaz w Cannes.
Rejestracja uczestników kończy się 21 września o godzinie 17:00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.48hfpwarsaw.pl

Kiedy na zrobienie filmu masz 48 godzin, liczy się każda sekunda!


EJ
informacja prasowa
Ostatnia aktualizacja:  12.09.2012
Zobacz również
Wytyczanie ścieżki
Młodzi i Film: Szczerość za szczerość
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2023
Scroll