PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU

 Patrycja Wanat, Max Cegielski i Jacek Sobczyński – to tegoroczni prowadzący słynne dyskusje „Szczerość za szczerość” podczas festiwalu „Młodzi i Film”.

Dyskusje „Szczerość za szczerość” to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów festiwalu "Młodzi i Film". W tym roku spotkania te odbywać się będą w Galerii Bałtyckiej po wszystkich filmach konkursowych. Biorą w nich udział twórcy, aktorzy oraz festiwalowa publiczność.Max Cegielski, Jacek Sobczyński, Patrycja Wanat . Fot. Młodzi i Film

Po raz kolejny szczerze z twórcami rozmawiać będzie dziennikarka radia TOK FM – Patrycja Wanat. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2003 związana z radiem TOK FM jako reporterka, wydawca serwisów informacyjnych, a obecnie szefowa redakcji kulturalnej. Prowadzi codzienny magazyn kulturalny „Co słychać” oraz audycję „Kultura na weekend”, założyła w radiu klub książkowy „Poczytalni”. Bezlitosna dla głupoty w kinie, denerwują ją niedoróbki i nielogiczności, raz na pół roku zakochuje się platonicznie w jakimś aktorze, do kina najchętniej chodzi sama, bo nie lubi odpowiadać na pytanie „no i jak?”.

W Koszalinie po raz kolejny pojawi się także Max Cegielski - dziennikarz, pisarz. Autor „Masali” o podróży po Indiach, mini-powieści „Apokalipso” oraz „Pijanych Bogiem” o sufizmie w Pakistanie. Za książkę „Oko świata. Od Konstantynopola do Stambułu” otrzymał Nagrodę imienia Beaty Pawlak. Prezenter TVP Kultura oraz „Ale Kino”, prowadzi też programy w Radiu Roxy. Współrealizator (wraz z Anną Zakrzewską) reportaży i filmów telewizyjnych o sztuce współczesnej. Były prezenter telewizji Canal+ oraz Radia Kolor, Inforadia (obecne Tok FM), Radiostacji. Drukował reportaże, artykuły i felietony, między innymi w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku”, „Tygodniku Powszechnym”, „Le Monde Diplomatique” (edycja polska).

Debiutantem w roli prowadzącego „Szczerość za szczerość” będzie Jacek Sobczyński - dziennikarz, krytyk filmowy, programmer Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk, redaktor ostatniego składu miesięcznika „Film”. O kinie pisze m.in. do „K Maga”, „Futu Paper” i „Czasu Kultury”.

Nazwiska twórców oraz aktorów, którzy będą brać udział w dyskusjach „Szczerość za szczerość” będzie można znaleźć w dniu projekcji filmu na naszym Facebookowym profilu.


 


AK
Młodzi i Film
Ostatnia aktualizacja:  12.06.2013
Zobacz również
Wystawa fotografii Tomka Tyndyka
Stać Cię na dobry dźwięk! - panel dyskusyjny
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll