PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
TOYA Studios i Stowarzyszenie FILM 1,2 zapraszają na panel dyskusyjny "Stać Cię na dobry dźwięk!" , który odbędzie się 26 czerwca o 18.30 w kinie Alternatywa przy placu Polonii 1 w Koszalinie.

Dźwiękowiec na planie, montażysta dźwięku w postprodukcji, mikser dźwięku w studiu zgraniowym – czym różni się ich praca? Gdzie kończy się techniczna rejestracja, a zaczyna sound design? Jakie dodatkowe możliwości daje kinowe zgranie dźwięku? Dlaczego warto podejść do dźwięku profesjonalnie już przy pierwszym filmie? Jak unikać błędów, które kumulują się na kolejnych etapach pracy?


Kadr z filmu "Zabicie ciotki", reż. Mateusz Głowacki /Młodzi i Film


W panelu dyskusyjnym, firmowanym przez TOYA Studios i Stowarzyszenie FILM 1,2 wezmą udział twórcy konkursowej etiudy "Zabicie ciotki" Mateusz Głowacki (reżyser), Bartosz Idzi (dźwiękowiec) oraz Piotr Knop (mikser dźwięku, TOYA Studios).

Rozmowę poprowadzi Paulina Bocheńska (mgr reżyserii dźwięku, mgr teorii muzyki, współzałożycielka studia dźwiękowego Artcore na warszawskiej Sadybie, członek Stowarzyszenia FILM 1,2).Mateusz Głowacki
Urodzony w 1982 roku w Brzegu Dolnym. Student Reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Autor krótkich metraży: ,,Ryszard'”(2011), ,,Kiedy ranne wstają zorze'' (2012) , ,,Sonda o kobietach''(2012), ,,Zabicie ciotki'' (2013). W roku 2013 realizuje dokument ,,Sonda o mężczyznach''.

Bartosz Idzi
Ukończył szkołę muzyczną w Krakowie. Zajmuje się miksowaniem, produkcją i aranżacją. Tworzy produkcje muzyczne komercyjne (reklamy, prezentacje), komponuje muzykę do filmu, teatru. Pracuje jako operator dźwięku od planu po postprodukcję.

Paulina Bocheńska
Mgr reżyserii dźwięku, mgr teorii muzyki, współzałożycielka studia dźwiękowego Artcore na warszawskiej Sadybie. Zajmuje się dźwiękiem na planie i w postprodukcji („Hanoi-Warszawa”, „Święta Krowa”, „Performer”). Prowadzi warsztaty dźwiękowe, współpracuje z magazynem FilmPRO. W ramach Stowarzyszenia FILM 1,2, we współpracy z TOYA Studios, organizujedźwiękowe masterclasses.

Pior Knop
Operator dźwięku, pracujący w zawodzie od ponad 30 lat. Związany z Wytwórnią Filmów Fabularnych w Łodzi, potem Studiem Filmowym Łódź (wiceprezes), a obecnie TOYA Studios. Członek Polskiej Akademii Filmowej. Laureat nagród za dźwięk w „Małej Moskwie” (Polska Nagroda Filmowa Orły, 2009 r.) oraz „Bandycie” (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 1997 r.).

AK
Młodzi i Film
Ostatnia aktualizacja:  11.06.2013
Zobacz również
Młodzi i Film: prowadzący "Szczerość za szczerość"
Spotkanie z Arkadiuszem Tomiakiem!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll