Aktualności
Zgłoś się na East Silver Market 2020
Trwa nabór na East Silver Market. Wydarzenie już po raz siedemnasty będzie towarzyszyć Festiwalowi Filmów Dokumentalnych w Jihlavie. Pierwszy nabór kończy się już 31 marca.
East Silver to targi filmowe specjalizujące się w produkcjach dokumentalnych z Europy Środkowej i Wschodniej. Każdego roku prezentowanych jest na nich około 280 filmów z blisko 30 krajów. Organizatorzy oferują filmom wybranym do udziału w targach miejsce na platformie streamingowej online, z której udostępniane są profesjonalistom z branży filmowej z całego świata. Część tytułów biorących udział w East Silver Market jest również promowana na międzynarodowych festiwalach dzięki programowi East Silver Caravan. East Silver Market adresowany jest do filmów dokumentalnych, których producentem lub koproducentem jest jeden z krajów środkowo lub wschodnioeuropejskich.

Nabór filmów powstałych jeszcze w 2019 roku potrwa tylko do końca marca, A dokumenty wyprodukowane w 2020 roku mogą zostać zgłoszone do 31 maja. Z kolei projekty na na etapie "rough cut" można nadsyłać aż do 31 lipca.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj, a wszystkie niezbędne informacje dotyczące naboru można znaleźć na stronie internetowej.
AK / Polish Docs  19 marca 2020 11:16
Scroll