Niezwykły każdy dzień – niezwykły konkurs Nokii
W serwisie MillionYou rozpoczął się konkurs, będący częścią kampanii promocyjnej nowego telefonu NOKIA LUMIA. Zadaniem Millionautów jest nakręcenie filmu, który pokaże jak niezwykły może być zwyczajny dzień i jak dzięki kreatywności, pasji i inwencji prozaiczne czynności staja się wyjątkowe.

Każdy film powinien trwać dokładnie 25 sekund i ważyć maksymalnie 100 MB. Autorzy 10 najlepszych filmów otrzymają nowoczesne telefony NOKIA LUMIA 800. Spośród filmów nominowanych Jury wybierze zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne:
Pierwsze miejsce – 2500 złotych
Drugie miejsce – 1500 złotych
Trzecie miejsce – 1000 złotychTermin nadsyłania filmów mija 19 lutego 2012 o godz. 24:00. Ogłoszenie nominacji odbędzie się 21 lutego, zaś zwycięzców poznamy 24 lutego.

MillionYou to pierwszy, społecznościowy serwis wideo w Polsce, który stawia na jakość tworzonych i publikowanych filmów wideo. Serwis powstał w kwietniu 2008 roku i od tego czasu dołączyło do niego kilkanaście tysięcy użytkowników nagrywających i oceniających filmy, które powstały na zamówienie serwisu. Baza liczy już ponad 2000 filmów.  Na portalu nieprzerwanie trwają konkursy filmowe z nagrodami a nadsyłane prace są oceniane przez internautów oraz profesjonalistów z branży filmowej. Autorzy filmów nie tylko mają szansę na zaprezentowanie swojej twórczości i zdobycie nagród, ale również na rozmowę o swoich pracach i podszkolenie warsztatu.
GU / Informacja prasowa  26 stycznia 2012 12:21
Scroll