fot. materiały prasowe
Ruszył konkurs filmowy „Kadr na pracę”
Centralny Instytut Ochrony Pracy-PIB w Warszawie zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na krótki, trwający do 3 minut, film prezentujący jeden z wykonywanych w Polsce zawodów. Laureatów poznamy już w grudniu.
- Znasz kogoś, kto świetnie wykonuje swoją pracę? Świat zapomniał o ważnym zawodzie, jakim od lat zajmuje się specjalista, którego cenisz? Na świecie istnieją setki takich zawodów. Uhonorujmy pracę specjalistów z branż, o których na co dzień się nie mówi! – zapraszają organizatorzy. - Macie do wyboru aż tysiąc specjalizacji. Pokażcie je światu!

Interpretacja tematu jest dowolna. Ważne, żeby filmy koncentrowały się na specyfice pracy i popularyzacji wykonywanych w Polsce zawodów (wg listy 1000 zawodów podanych przez organizatora). Chodzi o upowszechnienie wiedzy na ten temat za pomocą nowoczesnego narzędzia komunikacji, jaką jest krótki film. Równie istotne będzie wyłonienie i prezentacja utalentowanych osób zajmujących się filmem amatorsko lub będących na początku swojej profesjonalnej drogi twórczej. W konkursie udział wziąć może każdy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 listopada br. za pośrednictwem strony internetowej www.kadrnaprace.pl. Każdy uczestnik może przesłać jeden film. Jury przyzna 3 nagrody główne (sprzęt filmowy) i 2 wyróżnienia. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w Warszawie na początku grudnia.

Więcej informacji, lista zawodów i regulamin na stronie: www.kadrnaprace.pl
AK / materiały prasowe  29 października 2018 12:34
Scroll