fot. GS Animation
Rozwiń skrzydła w Toon Boomie
Masz doświadczenie w animacji rysunkowej, ale brakuje Ci wiedzy o oprogramowaniu? Zapraszamy na pierwszą edycję warsztatów dla profesjonalnych animatorów Gdańsk Animation Workshop, podczas której pod okiem certyfikowanych trenerów Toon Boom Harmony poznasz podstawy pracy w najpopularniejszym oprogramowaniu do tworzenia komputerowej animacji 2D. Seniorzy animacji – mile widziani!
GDAŃSK ANIMATION WORKSHOP to cykl warsztatów dla animatorów, których założeniem jest międzypokoleniowa wymiana wiedzy i doświadczeń. W pierwszej części, która odbędzie się w dniach 5-9 czerwca, młodzi animatorzy podzielą się wiedzą o oprogramowaniu do animacji komputerowej z animatorami klasycznymi, natomiast w części drugiej, planowanej na 25-27 września 2017 roku, animatorzy klasyczni opowiedzą o roli rysunku w animacji i pokażą tajniki swojego warsztatu.

W skrócie:
Toon Boom krok po kroku w 5 dni
Nabór zgłoszeń: należy przesłać biogram lub filmografię na adres training@g-s.pl do 22 maja 2017 roku. O przyjęciu na warsztaty organizatorzy poinformują w ciągu 5 dni.
Pierwszeństwo rezerwacji dla członków Stowarzyszenia Filmowców Polskich
Miejsce: Studio Grupy Smacznego, ul. Łąkowa 35/38, Gdańsk
Kontakt: 58 718 13 23

Dokładny program wydarzenia – już wkrótce.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1473139342709608/

Organizatorzy:
GS Animation Sp. z o.o. / jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe (ATC) Toon Boom Harmony /
Oraz Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Partnerem wydarzenia jest firma transit.pl - Certyfikowany partner Wacoma / Wacom Certified Cintiq PartrnerAK / GS Animation  9 maja 2017 09:29
Scroll