Scenarzyści
Ogłoszenia
Paulina7879

Scenarzystka, która Ci pomoże

Poszukujący: Zupełnie nie wiem co mam robić.... Potrzebuję scenariusza i to dobrego... Do kogo się odezwać? Kogo poprosić o pomoc?? Przyjaciel poszukującego: paulinascenarzystka@o2.pl Na ten adres napisz jak najszybciej. To doskonała, profesjonalna i doświadczona scenarzystka. Rozwiąże każdy Twój problem związany z kategorią filmową. Na wiadomości odpisuje niezwykle szybko. Udziela odpowiedzi na każde zapytanie. Wyjaśnia, doradza, konsultuje. To osoba, która do swojej pracy podchodzi niezwykle kompetentnie. Każde zlecenie traktuje bardzo poważnie. Poszukujący: Kompetentna i doświadczona? Wyobrażam sobie jakie ma ceny... Przyjaciel poszukującego: I tu się mylisz! Łączy pasję z pracą. Jej stawki są niezwykle przystępne cenowo. Dla normalnych, przeciętnych ludzi. Mówię całkiem poważnie. W kwestii finansowej zawsze się z nią dogadzasz. Poszukujący: Skoro tak, wpisuję w okienku adresata paulinascenarzystka@o2.pl i już wysyłam do niej wiadomość. Przyjaciel poszukującego: Super! Zobaczysz nie pożałujesz!!kontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-19 | zgłoś naruszenie
Kuba15

Stwórzmy wspaniałe historie

Witam! Oferuję usługi scenariuszowe, skrypty do filmów, seriali i gier. Pełnometrażowy projekt? Proszę bardzo! Machnima na silniku gry mająca podbić polską scenę Youtuberską? Proszę bardzo! Doświadczenia wielkiego nie mam, ale ciągle do swojego portfolio dorzucam nowe projekty. Pracowałem przy modyfikacjach, przedstawieniach czy zrealizowałem własny "mini film dokumentalny". Ciągle szukam nowych, ekscytujących wyzwań. Masz pomysł na ciekawą historię, ale nie wiesz jak go sensownie rozpisać? Zgłoś się, razem na pewno coś wykombinujemy! ;) Oferuję pełną współpracę i stały kontakt. Również mogę być konsultantem w sprawach scenariuszy czy je oceniać i nanosić poprawki. Pracuje głównie w weekendy, ale jestem stale dostępny by dyskutować nad aspektami naszych historii. Jesteś zainteresowany? Poszukujesz wsparcia? Napisz! Pozdrawiamkontakt:
kubmar71@gmail.com
2017-03-19 | zgłoś naruszenie
DeatH

Poszukuję scenarzysty do serialu fabularnego z GTA

POSZUKUJĘ SCENARZYSTY do współpracy nad niedługim serialem, serią fabularną, która tworzona byłaby na silniku GTA. Seria miałaby swój klimat. Z jednej strony akcja, brutalność, z drugiej barwne postacie, zabawne sytuacje, a wszystko osadzone by było w fikcyjnym Miami, bądź Los Angeles. Może coś a'la Kac Vegas, Miami Vice, Breaking Bad, coś na wzór jakiegoś filmu amerykańskiego? Jestem otwarty na każde pomysły, razem możemy stworzyć coś naprawdę ciekawego. Zajmuję się tym od 3 lat, tworzę aktualnie serial fabularny z owej gry o czarnoskórych gangach, gettcie Los Angeles z lat 90 z dubbingiem, podeślę na priv moją twórczość zainteresowanym. Działam non profit. Jeśli ktoś jest zainteresowany, serdecznie zapraszam do kontaktu!kontakt:
deathbiznes@wp.pl
2017-03-18 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze teatralne, do gier, piosenek i więcej

Napiszę każdy scenariusz teatralny. Stworzę każdy projekt do różnych gier(w tym escape room). Przyjmę zlecenie dotyczące każdego teledysku, wszystkich piosenek. Prześlę Ci scenariusz do filmu, każdego gatunku serialu, bajki, programu, imprezy masowej, reklamy, przedstawienia. Potrzebujesz scenariusza? Napisz do mnie. Kontakt: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-09 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Oryginalność,szybkość i profesjonalizm-Scenariusz

Duże doświadczenie? Tak. Expresowy projekt? Tak. Oryginalne pomysły? Tak. Kompetencje scenarzysty? Tak. Doskonała wiedza na temat filmu? Tak. Niezwykle atrakcyjne ceny? Tak. Scenariusz, który Cię zachwyci? Tak. Ogólna pomoc scenariuszowa? Tak. Umiejętność tworzenia projektu do każdego gatunku? Tak. Znacznie więcej tak. Napisz: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-08 | zgłoś naruszenie
Bartosz Kosiński

Scenariusze do filmów bądź pod Youtube

Witam, Potrzebujesz scenariusza do filmu, etiudy lub może jesteś Youtuberem, który do końca nie wie jak zrealizować swój pomysł na kanał? Pisz śmiało! Nie tylko stworze dla Ciebie scenariusz, lecz dodatkowo mogę skonsultować to co już napisałeś/aś i pomogę przy realizacji. Posiadam doświadczenie nie tylko przy pisaniu, również przy realizacji seriali czy programów telewizyjnych. Mam stałe stawki w zależności od realizowanego projektu i wkładu jaki trzeba w niego włożyć.kontakt:
600133005
2017-03-08 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Filmy, teledyski, bajki, przedstawienia, eventy

Doświadczony scenarzysta z kompetencjami i do tego profesjonalista? Osoba, która zawsze dostarczy Ci właściwy projekt? A do tego przystępne ceny, w porównaniu do innych? Tak, to możliwe. Napisz na adres: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-06 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze na Twoją kieszeń

Oferuję pełen zakres scenariuszy oraz wszelkie dodatki do projektów. Moje prace mają przystępne ceny. Nie zapłacisz za nie majątku. Na pewno dogadamy się w kwestii finansowej. Piszę zawodowo, z pasją i oddaniem. Godzę zarówno swoją pracę jak i hobby. Skontaktuj się ze mną i pytaj, odpiszę, pomogę, udzielę odpowiedzi. Czy to nie cudowne posiadać scenariusz doskonały? Tak niskie ceny tylko u mnie. Kontakt: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-05 | zgłoś naruszenie
NataliaDomoska

Tworzę scenariusze na zlecenie

Witam Zajmuję się tworzeniem scenariuszy na indywidualne zlecenie. Jeśli ktoś potrzebuje takiego scenariusza, zapraszam do napisania wiadomości.kontakt:
nataliadomoska@gmail.com
2017-03-05 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenarzystka 10w1- do każdego gatunku

Napiszę dla Ciebie wszystko, o każdej objętości, tematyce. Napisz do mnie, a natychmiast Ci pomogę. Zajmę się wszystkim, a Ty otrzymasz gotowy projekt. Dostarczę Ci scenariusz inny od wszystkich. Taka oryginalność? Tylko u mnie. Zgłoś się, napisz czego potrzebujesz, śmiało zadawaj pytania. Odpowiem zanim zdążysz pomyśleć. Kontakt: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-03-04 | zgłoś naruszenie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Scroll