Scenarzyści
Ogłoszenia
rafal.warabida

SCENARZYSTA

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej - Studium Scenariusza, autor zbioru opowiadań - "Opowiadania Paradne i Markotne", przyjmie zlecenia w zakresie scenariusza filmowego, serialu, programu telewizyjnego, wszelkich tekstów na zasadach ghostwritingu. kontakt: rafal.warabida@gmail.comkontakt:
rafal.warabida@gmail.com
2017-06-05 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Niepowtarzalne scenariusze od profesjonalistki

Masz do wykonania scenariusz? Termin zbliża się wielkimi krokami? Nie wiesz co masz zrobić? A może brak Ci pomysłów? Szukasz osoby, która fachowo zna się na scenopisarstwie? Już o nic nie musisz się martwić. Wyślij wiadomość, zapytanie na adres paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-31 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Praca zaliczeniowa? Scena? Dialog? Zapraszam

Oferuję profesjonalne, a zarazem tanie pisanie: scenariuszy, dialogów, pojedynczych scen, streszczeń, zarysów i znacznie więcej. Masz pytania? Wyślij wiadomość na adres: paulinascenarzystka@o2.pl Pomogę Ci w błyskawicznym tempie!kontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-23 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze, których ceny Cię zaskoczą..Pozytywnie

Pisanie scenariuszy oraz tematyka filmowa jest moją największą pasją życiową. Posiadam właściwe kompetencje, duże doświadczenie oraz niesamowite, niezastąpione pomysły. Jeśli naprawdę szukasz scenarzysty, który bardzo tanio napisze dla Ciebie projekt, skonsultuje, doradzi, fachowo odpowie, napisz do mnie:paulinascenarzystka@o2.pl Pomogę w 100% w każdej z dziedzin filmowych.kontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-22 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze, które spełnią oczekiwania każdego

Stworzę dla Ciebie scenariusz, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam wszystkich, którzy są wymagający, szukają profesjonalnego scenarzysty z dużym doświadczeniem i nieszablonowymi pomysłami. Wystarczy wiadomość: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-16 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze w zasięgu Twojej ręki

Profesjonalizm, oryginalność i doświadczenie- to trzy podstawowe cechy scenarzysty. Napisz do mnie, a stworzę dla Ciebie profesjonalny i niebanalny projekt. Kontakt: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-11 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusz to podstawa

Z własnego doświadczenia wiem, że scenariusz jest podstawą każdego dobrego utworu. Niezależnie czy mamy do czynienia z filmem, serialem, reklamą, teledyskiem, bajką, przedstawieniem, eventem czy też grą. Bez dobrego i oryginalnego projektu nie ma nic. Warto, aby każdy z nas zadał sobie następujące pytania: Czy zależy mi na sukcesie? Czy chcę się dobrze zaprezentować? Czy w scenariuszu zostanie pokazany mój przekaz do innych? Rozumiem Cię jako scenarzystka, fachowo pomogę, odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wszelkie wątpliwości. Posiadasz określoną kwotę, przeznaczoną na scenariusz? O nic się nie martw, dojdziemy do porozumienia w kwestii finansowej. Słyszałeś o czymś takim jak praca z pasją? Praca jako scenarzystka+ miłość do zawodu= Prace, które zachwycą każdego. Adres pod którym dowiesz się więcej:paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-06 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Lojalna scenarzystka- taką znajdziesz tylko tutaj

Możesz mi zlecić napisanie każdego gatunku scenariusza. Pomogę Ci, prześlę projekt którego oczekujesz. Nie musisz martwić się o finanse. Tworzę z pasją, a więc płatności są na drugim planie. Zawsze dojdziemy do porozumienia. Jesteś producentem? Reprezentujesz firmę? Jesteś osobą prywatną? Studentem? Najważniejsze, że potrzebujesz pomocy scenarzystki. U mnie taką pomoc otrzymasz natychmiastowo. Zajmę się wszystkim. Nasza współpraca będzie wzorowa. Posiadasz mój adres mailowy: paulinascenarzystka@o2.pl i o nic już się nie martwisz.kontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-02 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Zapraszam osoby szukające scenarzystki

Nieważne w jakim jestem wieku, nieważne na jakiej stopie żyjesz, ważne, że szukasz scenarzystki i scenariuszy. Chcesz kupić gotowe scenariusze? Długie bądż krótkie metraże? Wyślij do mnie wiadomość. Chcesz, abym napisała dla Ciebie scenariusz? Wyślij do mnie wiadomość. Zajmę się Twoją historią, nie musisz się znać na scenopisarstwie. Od szerokiej tematyki filmowej jestem ja. Moje cechy to: doświadczenie, profesjonalizm, lojalność, a przede wszystkim uczciwość. Współpraca ze mną to najlepszy wybór, to decyzja, której nie pożałujesz. Takiej scenarzystki nie znajdziesz, mówię to z całkowitym przekonaniem. Pytania? Wątpliwości? Wystarczy wiadomość: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2017-05-01 | zgłoś naruszenie
Bartosz Kosiński

Współpraca przy serii filmów dokumentalnych

Jeśli interesujesz się tematyką muzyczną i jesteś otwarty na różne gatunki - to właśnie Ciebie potrzebuje! Szukam współpracowników do stworzenia serii filmów dokumentalnych o charakterze muzycznym, w największym skrócie rzecz ujmując - seria będzie miała na celu pokazanie jak muzyka ewoluuje i gatunki czerpią z siebie wzajemnie. Obecnie poszukuję: - II reżysera/scenarzyste - producenta - montażystów - operatora. Z początku projekt jest NON PROFIT - zatem zwracam się głównie do amatorów i pasjonatów, którzy chcą zdobyć doświadczenie i realnie patrzą na świat. Nie wykluczam oczywiście sukcesu serii, który już przyniósł by zysk i wtedy z pewnością takie jest przewidziane. Jesteś odważny/a? Chcesz się sprawdzić i zobaczyć jak wygląda praca przy tworzeniu czegoś wyjątkowego? Napisz lub zadzwoń, to do niczego nie zobowiązuje.kontakt:
600133005
bartosz.avokado@gmail.com
2017-04-28 | zgłoś naruszenie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Scroll