Scenarzyści
Ogłoszenia
Paulina7879

Święto Niepodległości, Jasełka,Dzień babci/dziadka

Szanowni Państwo Napiszę scenariusze na uroczystość: Święto Niepodległości, Jasełka oraz Dzień babci/ dziadka. Dodatkowo posiadam wiele atrakcyjnych scenariuszy na sprzedaż, w ciekawych cenach. Zapraszam do kontaktu:paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-10-09 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenarzystka z pomysłami oraz doświadczeniem

- Tworzenie scenariuszy - Poprawa gotowych scenariuszy - Rozwinięcie pomysłów - Streszczenie scenariusza i wiele, wiele więcej. Skontaktuj się ze mną, zacznijmy współpracę już dziś: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-10-04 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze do filmów- każda tematyka

Zajmuję się tworzeniem scenariuszy do filmów, pełne metraże jak i krótkie formy. Każda tematyka, każda forma, pełen profesjonalizm, w 100% zadowolenie zleceniodawcy! Napisz: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-10-04 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze do bajek oraz przedstawień

Zajmuję się tworzeniem różnego rodzaju scenariuszy do bajek oraz przedstawień. Pełne metraże bądż krótkie formy. Każda tematyka, każda forma, tylko u mnie: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-10-04 | zgłoś naruszenie
AMAFilmSchool

Kierunek Scenariopisarstwo w AMA Film School!

Kierunek scenariopisarstwo w AMA, Szkole Filmowej w Krakowie: Nauka na tym kierunku odbywa się w cyklu rocznym dwu semestralnym, niestacjonarnym. Scenopisarstwo to nauka tworzenia tekstów filmów fabularnych i seriali TV. W trakcie kursu słuchacze stworzą także 3 nowele filmowe, które będą wyprodukowane przez AMA.  Słuchacze w 1 semestrze nabywają podstawowe umiejętności tworzenia tekstu przeznaczonego do realizacji produktów audiowizualnych, w 2 semestrze doskonalą umiejętności - w zadaniach wyłącznie praktycznych tworzą gotowy tekst scenariusza w pracy kontynuacyjnej. Program obejmuje wstęp do teorii scenariopisarstwa (pomysł, bohater, struktura, scena, dialog,format), umiejętność wyboru głównego bohatera i określenie celu i motywacji oraz psychologiczne aspekty tworzenia postaci filmowych a także wpływ środowiska bohatera na jego emocje Słuchacze uczą się podstaw pracy reżysera i operatora, sami realizują swoje własne filmy krótkometrażowe lub sceny. Uczestniczą w próbach czytanych własnych tekstów z profesjonalnymi aktorami a także biorą udział w wielu praktycznych ćwiczeniach scenariopisarskich, w tym w pracy grupowej (np. grupowe przygotowanie pakietu serialowego). Studenci uczą się rozwijać własne pomysły, ale też pracować na zamówienie przy cudzych pomysłach współpracując w zespołach scenariuszowych. Dajemy możliwość zaprezentowania swoich pomysłów producentom filmowym i telewizyjnym podczas pitchingów organizowanych przez AMA Film School; Dodatkowo w AMA młodzi scenarzyści współpracują ze studentami innych kierunków filmowych przy realizacji ich projektów dyplomowych pod opieką reżyserów filmowych. Nabór - do Listopada 2016kontakt:
514 584 030
http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-scenariopisarstwo-2/http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-scenariopisarstwo-2/
2016-10-04 | zgłoś naruszenie
AMAschool

Rekrutacja w AMA na SCENARIOPISARSTWO TRWA!

Rekrutacja w AMA na kierunek SCENARIOPISARSTWO trwa! Nauka na tym kierunku odbywa się w cyklu rocznym dwu semestralnym, niestacjonarnym. Scenopisarstwo to nauka tworzenia tekstów filmów fabularnych i seriali TV. W trakcie kursu słuchacze stworzą także 3 nowele filmowe, które będą wyprodukowane przez AMA. Dowiedz się więcej o kierunku na http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-scenariopisarstwo-2/kontakt:
WWW.AKADEMIAMULTIART.PL
2016-10-04 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Film! Scenariusz! Scenarzystka! Profesjonalizm!

Poszukujesz scenarzysty? Szukasz dobrego scenariusza? Masz pilne zlecenia? Zależy Ci na poprawie scenariusza? Poszukujesz dobrej historii? Nie masz pomysłów? Skontaktuj się ze mną: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-10-03 | zgłoś naruszenie
rafal.warabida

SCENARZYSTA

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej - Studium Scenariusza, autor zbioru opowiadań - "Opowiadania Paradne i Markotne" ISBN:9788377221297, przyjmie zlecenia w zakresie scenariusza filmowego, serialu, programu telewizyjnego, wszelkich tekstów na zasadach ghostwritingu. kontakt: rafal.warabida@gmail.comkontakt:
rafal.warabida@gmail.com
2016-09-30 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Scenariusze

Film, bajka, serial, reklama- te wszystkie gatunki potrzebują dobrego scenariusza. Zapraszam do współpracy: paulinascenarzystka@o2.pl. Poprawiam także istniejące już scenariusze.kontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-09-28 | zgłoś naruszenie
Paulina7879

Sprzedam gotowe scenariusze- okazyjnie

Posiadam wiele gotowych scenariuszy. Przeważnie krótkie metraże, bajki, filmy oraz przedstawienia. Zainteresowanych proszę o kontakt: paulinascenarzystka@o2.plkontakt:
paulinascenarzystka@o2.pl
2016-09-28 | zgłoś naruszenie
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Scroll