Połącz
Logowanie
zaloguj się
PISF twitter Facebook YouTube
szukaj
O SFP
ZAPA
KINO KULTURA
STUDIO MUNKA
DOKUMENT
DOM PRACY TWÓRCZEJ
Rejestracja
Rejestracja
Zapraszamy do rejestracji - naprawdę warto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą brać aktywny udział w życiu portalu, wygrywać cenne nagrody w filmowych konkursach oraz otrzymywać zaproszenia na specjalne przedpremierowe seanse najbardziej oczekiwanych tytułów.
login:
hasło:
email:
data urodzenia:
   
imię:
nazwisko:
płeć:
  Kobieta           Mężczyzna
konto polecające:
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie w ramach Serwisu prowadzonego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 7, 00-068 Warszawa na podany przeze mnie adres e-mail, a także na wewnętrzną pocztę w ramach Serwisu, informacji handlowych (np.: cotygodniowy newsletter, informacje o konkursach i pokazach specjalnych filmów)
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie ptowarzyszenie Filmowców Polskich z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 7, 00-068 ww. danych osobowych w celach promocji usług i produktów własnych oraz partnerów
Scroll